Šeimyninės dramos: kodėl Jolie, Roberts ir kitos žvaigždės nebendrauja su garsiais savo artimaisiais

Žvaigždžių pasaulyje šeimyninių dramų tikrai netrūksta. Julia Robers ilgą laiką nebendravo nei su broliu nei su seserimi. Pastaroji priešmirtiniame laiške nepagailėjo aktorei kritikos...

Kadaise itin populiarios grupės Backstreet Boys narys Nickas Carteris ne kartą viešai konfliktavo su savo broliu, taip pat gana gerai žinomu dainininku Aaronu Carteriu. 2019 metų rugsėjo mėnesį Nickas ėmėsi kraštutinių priemonių – kreipėsi į teismą prašydamas uždrausti jo broliui artintis prie jo paties ir jo šeimos. Socialiniuose tinkluose Nickas pasakojo, kad brolio elgesys tapo visiškai neprognozuojamas: esą Aaronas grasino nužudyti jo žmoną ir vaiką.


Aaronas Carteris ir Nickas Carteris
Aaronas Carteris ir Nickas Carteris
Vida Press


Aktorius Alecas Baldwinas su savo broliu, buvusiu aktoriumi Stephenu susipyko politiniais klausimais. Jei tiksliau – dėl Amerikos prezidento Donaldo Trumpo. Alecas balsavo už Trumpą, o jo brolis – prieš. „Nesikalbėjau su Alecu nuo rinkimų ir man viskas gerai, – sakė jo brolis Stephenas. – Tai jo pasirinkimas, bet viskas nuėjo per toli“. Pats Alecas Baldwinas situacijos komentuoti nepanoro.


Alecas Baldwinas ir Stephenas Baldwinas
Alecas Baldwinas ir Stephenas Baldwinas
Vida Press


Angelina Jolie – garsaus aktoriaus Jono Voighto dukra. Santykiai tarp tėvo ir dukros niekuomet nebuvo lengvi, tačiau didžiausias skandalas kilo tuomet, kai tėvas viešai sukritikavo Angelinos norą įsivaikinti. Įsiutusi aktorė tuomet rėžė: „Neturiu priežasčių būti šalia savo tėvo, ypač dabar, kai esu atsakinga už savo pačios vaiką“. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad Jonas Voightas ne kartą stengėsi užglaistyti nesutarimus tarp jo ir dukters, bet kas ten žino, kiek visame tame nuoširdumo.


Jonas Voightas ir Angelina Jolie
Jonas Voightas ir Angelina Jolie
Vida Press


Julia Roberts žvaigždžių pasaulyje garsėja ne itin lengvu charakteriu. Gal dėl to ir su šeimos nariais santykiai niekaip nesilipdo? Vis tik šį kartą, panašu, daugiau problemų sukelia patys giminaičiai. Gal tiksliau – narkotikai, kurių nevengė nei Julios brolis Ericas Robertsas, nei iš gyvenimo jau pasitraukusi ir kritikos garsiajai sesei negailėjusi Nancy. Pats Ericas prisipažįsta, kad priklausomybė narkotikams stipriai paveikė jo ir Julios santykius. 


Julia Roberts ir Ericas Robertsas
Julia Roberts ir Ericas Robertsas
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis