Pirmą kartą po 15 metų Jennifer Aniston ir Bradas Pittas vėl žengė tuo pačiu raudonuoju kilimu

Ilgai laukta akimirka!

Juokas juokais, bet šio įvykio su nekantrumu laukė net tik Jennifer ir Brado gerbėjai, bet ir pikantiškas akimirkas medžioję renginio žurnalistai. Visi slapta tikėjosi, kad buvę sutuoktiniai pademonstruos atgijusius jausmus, apie kuriuos pastaruoju metu tiek daug kalbama. Paskutinį kartą kartu ant raudonojo kilimo jiedu buvo pasirodę prieš pat skyrybas, 2004 metais.


Bradas ir Jennifer Emmy apdovanojimuose 2014 metais
Bradas ir Jennifer Emmy apdovanojimuose 2014 metais
Vida Press


Nors tuo pačiu „Auksinių gaublių“ raudonuoju kilimu Jennifer Aniston ir Bradas Pittas žengė atskirai, šiokių tokių užuominų apie artimą jų ryšį vis tik buvo... Atsiimdamas apdovanojimą Bradas pajuokavo: „Į ceremoniją norėjau pasikviesti savo mamą, tačiau negalėjau, nes bet kurią moterį, šalia kurios aš stoviu, laiko mano mylimąja. Tai būtų tiesiog nejauku“ – šmaikštavo Bradas Pittas, omenyje greičiausiai turėdamas netylančias kalbas apie jį ir Jennifer. Matyt neatsitiktinai po Brado Pitto kalbos visos kameros buvo nukreiptos į iki ašarų kvatojančią Jennifer. 


Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press


Bradas Pittas
Bradas Pittas
Vida Press


Tuo tarpu buvusi Brado Pitto sutuoktinė Angelina Jolie šių metų „Auksinių gaublių“ ceremonijoje nusprendė nepasirodyti. Kol kolegos linksminosi iškilmingoje šventėje, Angelina laiką leido vaikštinėdama po parduotuves su savo vaikais. 


Daugiau renginio nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijoje


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis