Slapta Mel B santuokos pusė: vyras vertė dalyvauti sekso orgijose, kurias filmavo ir grasina paviešinti

Oi, kiek gražių nuotraukų, kuriose Mel B ir jos buvęs sutuoktinis Stephenas Belafonte mėgaujasi atostogomis, romantiškai burkuoja ir susikibę rankomis pozuoja fotografams. Kažkuriuo etapu gyvenimas tikrai buvo toks gražus, ar vis tik santuoką visuomet temdė juodi debesys ir vyro įniršio priepuoliai, apie kuriuos dainininkė dabar prabilo viešai? Mel B kreipėsi į teismą, siekdama uždrausti sutuoktiniui artintis prie jos ir dukterų. Ji tikina, kad visus 10 bendro gyvenimo metų buvo mušama ir prievartaujama, o dabar baiminasi dėl savo gyvybės.

Mel B ir Stephen Belafonte
Mel B ir Stephen Belafonte
Vida Press

Balandžio 3 dieną ji pati atvyko į teismo posėdį pateikti prašymą dėl vyro teisių apribojimo. Teismui pateiktuose dokumentuose vardinami tiesiog protu sunkiai suvokiami dalykai - Mel teigimu, vyras ją mušė, prievartavo ir vertė dalyvauti sekso orgijose, kurias slapta filmavo ir dabar grasina paviešinti, jeigu sutuoktinė neatsiims pareiškimo. Teismui Mel B taip pat pasakojo, kad kartą vyras privertė dukters auklę (jos vardo dainininkė nepaviešino) prisijungti prie jų meilės žaidimų, o po šio įvykio mergina pastojo. Stephenas norėjo, kad auklė pagimdytų vaiką ir gyventų kartu su jais, tačiau Mel įkalbėjo merginą pasidaryti abortą ir sumokėjo jai 300 tūstančių kompensaciją už moralinę žalą.

Mel B ir jos dabartinis vyras Stephenas Belafonte
Mel B ir jos dabartinis vyras Stephenas Belafonte
Vida Press

Teismas patenkino visus Mel B prašymus ir buvęs vyras buvo privertas susirinkti daiktus ir palikti jų bendrus namus. Pakeliui link automobilio jis dar spėjo pakomentuoti, kad visa tai - ne kas kita, o žmonos pramanai ir bandymas suteršti jo vardą. Akivaizdu, kad tai bus vienos tų skyrybų, kuriose drabstymosi purvais ir kaltinimų vienas kitam tikrai netrūks.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis