Dėl kilusio sekso skandalo princesė Beatričė atšaukė savo sužadėtuvių vakarėlį

Karališkoji šeima vis dar bando išsikapstyti iš sekso skandalo, kurio epicentre atsidūrė karalienės Elžbietos II sūnus princas Endrew.

Viskas prasidėjo nuo to, kad artimam princo bičiuliui Jeffrey Epsteinui 5 moterys pateikė kaltinimus seksualiniu išnaudojimu ir prekyba žmonėmis. Anot Virginios Giuffre – vienos iš liudininkių šioje skandalingoje byloje – princas Endrew ne tik žinojo apie savo bičiulio veiklą, bet ir pats buvo į ją įsitraukęs. Esą tuo metu, kai Virginiai buvo 17 metų, vieno J. Epsteino organizuoto vakarėlio metu princas su ja turėjo lytinių santykių.


Kaltinimus princas atmetė ir tikino šios moters niekada nematęs, tačiau paviešintoje nuotraukoje akivaizdžiai matyti, kaip princas laiko apglėbęs 17-metę Virginią per liemenį.


Princesė Beatričė su sužadėtiniu Edoardo Mapelli Mozzi
Princesė Beatričė su sužadėtiniu Edoardo Mapelli Mozzi
Vida Press


Reaguodama į įvykius, karalienė Elžbieta II suteikė sūnui leidimą atsitraukti nuo jam priklausančių viešųjų pareigų atlikimo. Į susiklosčiusią situaciją sureagavo ir princo Andrew dukra princesė Beatričė. Ji atšaukė gruodžio 18 dieną planuotą sužadėtuvių vakarėlį baimindamasi, kad jos tėvą medžiojantys paparaciai gali trikdyti susirinkusius svečius. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis