Emilia Clarke: filmuodamasi atvirose „Sostų karų“ scenose verkdavau užsidariusi vonioje

Pasirodo, itin atviros serialo scenos pačiai aktorei buvo staigmena...

Drakonų motinos Daenerys vaidmuo seriale „Sostų karai“, Emiliai Clarke atnešė pasaulinį žinomumą. Tačiau pati aktorė prisipažįsta: suvaidinti intymias scenas jai nebuvo lengva.


„Filmavimų aikštelėje netrūko pykčių. Aš sakiau: Ne, antklodė liks kadre!, o jie kartojo: Tu juk nenori nuvilti serialo gerbėjų? Tomis akimirkomis tiesiog pasiųsdavau visus...“ – vieno interviu metu prisipažino Emilia Clarke.


Aktorė tikina, kad pasirašydama kontraktą ji nesitarė dėl filmavimosi atvirose scenose, tačiau kūrybinės grupės spaudimas buvo išties stiprus.„Filmuodamasi pirmame sezono galvojau, kad negaliu kažko reikalauti ar dėl kažko skųstis. Verkdavau užsidariusi vonioje, o tuomet sugrįždavau į filmavimo aikštelę ir toliau vaidindavau. Buvo tikrai sunku“ – pasakoja aktorė. Vis dėlto tam tikra prasme Emiliai pasisekė – pirmojo sezono filmavimų metu šalia visuomet buvo aktorius Jasonas Momoa, niekuomet nepalikęs jos vienos.„Jis rūpinosi manimi net tuomet, kai pati nesupratau, kad manimi reikia pasirūpinti. Jasonas turi daug patirties, todėl jis visuomet man patardavo, ką filmavimų aikštelėje galima leisti, o ko – ne. Jis saugojo ir globojo mane“ - dėkingumo kolegai neslepia aktorė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis