Už ką Angelina Jolie niekada neatleis Bradui Pittui

(1)

Niekada – gal ir per stipriai pasakyta, bet bent jau kol kas senos nuoskaudos vis dar neišsisklaidžiusios...

Dauguma Holivudo porų skyrybų proceso metu stengiasi išlaikyti bent jau minimaliai draugiškus santykius – situacija ir taip įtempta, o kur dar žiniasklaidos dėmesys ir į paviršių traukiamas visas įmanomas purvas. Tačiau Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų procesas anaiptol nebuvo draugiškas. Buvę sutuoktiniai bendraudavo išskirtinai tik per savo advokatus ir niekaip negalėjo atrasti abiems pusėms priimtino kompromiso. Dalinti tikrai buvo ką – pora kartu augino šešis vaikus ir būtent dėl jų kilo daugiausiai nesutarimų.


Bradas Pittas ir Angelina Jolie
Bradas Pittas ir Angelina Jolie
Vida Press


Anot US Weekly kalbintų porai artimų šaltinių, Angelina Jolie iki šiol negali atleisti Bradui Pittui už tai, kad aktorius apvertė jos pačios ir jų vaikų gyvenimus aukštyn kojomis. Tai, kad Angelinos ir Brado požiūriai į vaikų auklėjimą ne visuomet sutapo, buvo vieša paslaptis.


Pati Angelina leidiniui Harper`s Bazaar duotame interviu neslėpė: „Tai buvo sudėtinga. Aš nebegalėjau atpažinti pati savęs. Tapau, kaip čia pasakius, mažesnė, nereikšminga, net jei to ir neparodydavau. Jaučiausi labai nelaiminga, įskaudinta. Iš kitos pusės, buvo įdomu išgyventi šį nuolankumo ir nereikšmingumo jausmą. Man tai buvo pamoka, kurią galėjau perduoti savo vaikams. Turėjau mokytis iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą“.


Apie vis dar gyvas Angelinos nuoskaudas buvusiam sutuoktiniui prabilę šaltiniai taip pat papasakojo, kad rimtų nesutarimų pora turėjo dar iki vedybų – dauguma iš jų vėlgi susijusios su vaikų auklėjimu ir požiūriu į gyvenimą.


„Bradas norėjo, kad vaikų gyvenime būtų bent kažkoks stabilumas, o Angelinai atrodė, kad vaikai turėtų nuolatos keliauti ir pažinti naujas kalbas bei kultūras“ – rašo US Weekly.


Panašu, kad būtent šio nesutarimo pora taip ir neišsprendė. Žurnalui Harper`s Bazaar duotame interviu Angelina atskleidė, kad Bradas Pittas nesutiko leisti jai ir vaikams gyventi užsienyje: „Norėčiau gyventi užsienyje ir būtinai išvyksiu, kai tik mano vaikai sulauks pilnametystės. Tačiau kol kas esu priversta gyventi ten, kur nori gyventi jų tėvas“. 


Daugiau Angelinos Jolie nuotraukų pamatysi žemiau esančiame albume


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis