Selenos Gomez nuotrauka turėtų kaip reikiant įsiutinti Kim Kardashian

Oi, tie moteriški karai...

Instagramas mirga užsienio garsenybių nuotraukomis, reklamuojančiomis naują Kim Kardashian formuojančių apatinių liniją Skims. Juk žinai, kaip viskas vyksta – ranka ranką plauna.


Selena Gomez
Selena Gomez
Instagram


Su Kim kurtais apatiniais priešais veidrodį nusifotografavusi dainininkė Selena Gomez taip pat nepagailėjo pagyrų, tačiau nuotrauka jos Instagram profilyje netrukus buvo ištrinta. Nieko ypatingo tame nebūtų – ištrynė, tai ištrynė. Bet vietoj jos netrukus buvo publikuota nauja. Joje Selena pozuoja su geriausia drauge Taylor Swift, o šalia puikuojasi užrašas: „Ačiū, kad visada esi šalia. Tu mane daug ko išmokei, viską su manimi praėjai, pasilikai ir skatinai būti geresne. Aš visada būsiu tavo pusėje“.


Selena Gomez ir Taylor Swift
Selena Gomez ir Taylor Swift
Instagram


Tie, kurie seka šių žvaigždžių gyvenimą, tikrai žino: Kim Kardashian ir Taylor Swift draugėmis tikrai nepavadinsi. Karas tarp jų prasidėjo prieš dešimtmetį, kuomet Kim vyras Kanye Westas sugadino iškilmingą MTV apdovanojimų įteikimo ceremoniją. Tą kartą laimėtoja paskelbtos Taylor Swift kalbos metu į sceną įsiveržęs Kanye Westas pareiškė, kad apdovanojimas už geriausią video klipą turėtų atitekti dainininkei Beyonce.


Pats Kanye dėl savo elgesio nė kiek nepergyveno. Priešingai, jis buvo įsitikinęs, kad tik dėl jo Taylor Swift ir išgarsėjo. 2016 metais jis netgi išleido dainą pavadinimu „I made that bitch famous“ (liet. – aš išgarsinau tą kalę). Tuomet į konfliktą įsijungė ir pati Kim Kardashian, ne viename video įraše išvadinusi Taylor gyvate.


Tad nieko keisto, kad įkėlusi Kim Kardashian apatinius reklamuojančią nuotrauką, Selena vis dėlto suskubo ją ištrinti ir visiems savo gerbėjams priminė – draugystė su Taylor jai kur kas svarbesnė nei geri santykiai su Kim. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis