Reti kadrai: Celine Dion pasidalino savo 9-mečių dvynių nuotrauka

Tikrai į tėtį!

Celine Dion ne iš tų mamų, kurios tiesia savo vaikams kelius žvaigždžių padangėje. Dainininkė saugo šeimos privatumą, tad nuotraukų, kuriose ji ir vaikai būtų užfiksuoti viešuose renginiuose – vos viena kita. O ir socialiniuose tinkluose šeimos gyvenimo akimirkomis dalintis ji nelinkusi.


Ir vis dėlto prieš kelias dienas savo Instagram paskyroje Celine Dion pasidalino 9-tąjį gimtadienį švenčiančių sūnų nuotrauka, prie kurios rašė: „Dvigubai daugiau juoko ir meilės. Su 9-tuoju gimtadieniu, Nelsonai ir Eddy! Berniukai, aš jumis labai didžiuojuosi! Myliu jus. Mama“.


View this post on Instagram

Des rires en double et deux fois plus d'amour. Bon 9e anniversaire, Nelson et Eddy ! Je suis tellement fière de mes garçons… – Je vous adore, Maman xx... . Double the laughter and double the love. Happy 9th Birthday, Nelson and Eddy! I’m so very proud of my boys. I love you! - Mom xx…. 📸: Olivier Samson Arcand

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

Su gimtadieniu vaikinus sveikinantys sekėjai atkreipė dėmesį, kad jie – tikros tėčio René Angélil kopijos. Su garsiu muzikos prodiuseriu Celine Dion buvo susituokusi daugiau nei 20 metų. Būtent jis pirmasis pastebėjo unikalų Celine talentą.


Celine Dion su šeima 2011 metais
Celine Dion su šeima 2011 metais
Vida Press


Įdomu tai, kad pirmą kartą jiedu susipažino tuomet, kai Celine buvo 12 metų. Gerokai už ją vyresnis prodiuseris ėmėsi talentingos merginos karjeros. Gerokai vėliau reikalai pakrypo netikėta linkme: po ne vienerius metus trukusios draugystės 26 metų Celine Dion ir 52 metų René susituokė.


2016 metais René Angélil paliko šį pasaulį po ilgai trukusios kovos su vėžiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis