Meghan Markle atvirai prakalbo apie patiriamus sunkumus: draugai man patarė netekėti už Harry

Princas Harry pripažino, kad jis ir jo brolis šiuo metu „eina skirtingais keliais“, o jų santykiuose yra „geros dienos“ ir „blogos dienos“. Tuo pačiu nelengvą etapą tenka išgyventi ir Meghan Markle: kartu su vyru jie padavė laikraštį „Mail on Sunday“ į teismą dėl privatumo pažeidimų

Sasekso kunigaikštį pastaraisiais mėnesiais gaubia gandai apie neva pašlijusius jo ir princo Williamo santykius. Interviu televizijai ITV jis pripažino, kad žinant princų padėtį visuomenėje ir spaudimą, kurį patiria jų šeimos, tokie dalykai neišvengiamai nutinka.


Kalbėdamas neseniai vykusio jo ir žmonos Meghan Markle vizito Pietų Afrikoje metu, princas Harry tikino: „Esame broliai. Visada būsime broliai.“


„Dabar tikrai einame skirtingais keliais, bet aš visada jį palaikysiu, žinau, kad ir jis visada mane palaikys. Nesimatome taip dažnai, kaip anksčiau, nes esame užsiėmę, bet aš jį labai myliu“, – apie santykius su broliu kalbėjo princas Harry.

„Didžioji dalis gandų yra sukurti iš nieko, bet, kaip broliams, žinote, būna gerų dienų, būna blogų dienų“, – sakė jis.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Savo ruožtu Meghan Markle, kuri, britų geltonosios spaudos teigimu, buvo susivaidijusi su princo Williamo žmona Kate Middleton, apibūdino pastaruosius metus kaip sunkius. Meghan atskleidė, kad jos draugai britai perspėjo ją netekėti už princo Harry.


Nuo jos ir Harry vestuvių praėjusiais metais, Meghan teko susidurti su vis piktesnėmis bulvarinės spaudos antraštėmis ir straipsniais, kuriuose buvo aptarinėjama jos šeima Jungtinėse Valstijose ir skleidžiami gandai apie nesutarimus britų karališkojoje šeimoje. Šį mėnesį princas Harry ir Meghan Markle padavė laikraštį „Mail on Sunday“ į teismą dėl privatumo pažeidimų.


JAV gimusi buvusi aktorė Meghan Markle sakė bandžiusi susitvarkyti su žiniasklaidos spaudimu „pakabindama viršutinę lūpą“, tačiau ji nebuvo pasiruošusi tokiai įvykių eigai. „Kai pirmą kartą sutikau savo dabartinį vyrą, mano draugai buvo labai laimingi, nes aš buvau laiminga. Tačiau tuomet mano draugai britai sakė: „Jis tikrai puikus, bet tau nereikėtų to daryti, nes britų bulvarinė spauda sunaikins tavo gyvenimą“, – ITV sakė M. Markle.


Paklausta, ar sugebės atsilaikyti, M. Markle atsakė: „Tiesa sakant, aš ilgą laiką sakiau H – aš jį taip vadinu – kad neužtenka vien tik išgyventi, tai nėra gyvenimo tikslas. Būtina klestėti.“


Daugiau Meghan nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis