Atlikėja L. Lewis prieš gimtadienį atsikratė 10 kg!

Greičiausiai tikrai ne kartą esi girdėjusi vieną populiariausių Leonos Lewis hitų "Bleeding Love". Ši dainininkė hipnotizuoja balsu, žavi kiek egzotišku gymiu, o prieš beveik dešimtmetį organizacija 2008 m. PETA ją paskelbė seksualiausia vegetare pasaulyje.

Pasirodo, vegetare Leona tapo dar vaikystėje - būdama vos 12-os, o prieš penkerius metus pasirinko veganišką mitybą. Vis dėlto sveikas gyvenimo būdas neapsaugojo atlikėjos nuo depresijos, apie šią ji prabilo 2014 m. Kurį laiką moteris išgyveno emociškai itin sunkų etapą, tačiau nepasidavė. Išsikapstyti iš apatijos gyvenimui Leonai padėjo meditacija.

L. Lewis dabar, AFP/Scanpix nuotr.

Balandžio pradžioje neįtikėtinai pasikeitusi atlikėja atšventė 32-ąjį gimtadienį. L. Lewis vos per keletą mėnesių atsikratė 10 kilogramų, kuriuos, kaip teigia, priaugo depresijos laikotarpiu. Nors viešumoje nuo dainininkės veido šypsena niekuomet nedingo, pasako jos, vidinė harmonija, meilė gyvenimui ir sau grįžo tik dabar.

L. Lewis dabar (kairėje) ir anksčiau (dešinėje), AFP, AP/Scanpix nuotr.

L. Lewis dabar (kairėje) ir anksčiau (dešinėje), AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

Yra teigiančių, kad anksčiau Leona atrodė gyvybingesnė, sveikesnė ir išskirtinė, o dabar ji tarsi paskendo gausoje vienodų garsenybių. Bet juk svarbiausia, kaip jaučiasi pati atlikėja. Jeigu atsikračiusi papildomų kilogramų ji laimingesnė - puiku. Vis dėlto mes manome, kad Leona Lewis nuostabiai atrodė ir anksčiau, ir šiandien.

LEONA LEWIS DABAR

A post shared by Leona Lewis (@leonalewis) on Feb 23, 2017 at 3:27pm PST

A post shared by Leona Lewis (@leonalewis) on Dec 1, 2016 at 6:52am PST

AFP/Scanpix nuotr.LEONA LEWIS ANKSČIAU

L. Lewis anksčiau, Reuters/Scanpix nuotr.

L. Lewis anksčiau, AP/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.
AFP, Sipa Press, AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis