Kanye Westas nebuvo patenkintas pernelyg atviru Kim Kardashian įvaizdžiu

Kim Kardashian taip dažnai pasirodo nei nuoga, nei apsirengusi, kad tokie vaizdeliai jau senokai nieko nebešokiruoja. Ir vis dėlto, dar egzistuoja vienas žmogus, kurį ji sugeba nustebinti – tai Kim vyras Kanye.  

Senokai sklando gandai, kad Kanye – iš tų pavydžiųjų ir mėgstančių kontroliuoti. Kadaise sklido gandai, kad po garsiojo celiulito skandalo (paviešintas neretušuotas Kim nuotraukas pasižiūrėti gali ČIA) žmonelė kaip reikiant gavo velnių už neapdairumą: esą tokios nuotraukos gali akimirksniu sugriauti metų metus kurtą jos įvaizdį!


Šį kartą Kanye taip pat nepatylėjo: itin seksualus Kim įvaizdis jam pasirodė pernelyg atviras ir provokuojantis. Kalbame apie garsiąją šlapio efekto suknelę Met Gala 2019 vakarui.


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


Kardashian šeimynos pasiruošimas įspūdingai šventei buvo parodytas naujausioje realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ serijoje. Kaip paaiškėjo, Kanye suabejojo žmonos pasirinktu įvaizdžiu ir pareiškė, esą tokie apdarai „žeidžia jo, kaip vyro ir jų vaikų tėvo, jausmus“.


Kim, užsiauginusi storą odą kritikai, visai nepasimetė: „Tu pats pavertei mane seksualia ir savimi pasitikinčia moterimi. Ir tai, kad tavo sąmonėje šiuo metu vyksta permainos, dar nereiškia, kad aš turiu prie jų taikytis“.


Panašu, kad įvaizdžio klausimais Kim tikrai nepalaužiama!


Daugiau Kim nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijoje


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis