Košmariški žvaigždžių pasimatymai: norėtųsi tai pamiršti visiems laikams!

Ir joms kartais nepavyksta...

Mūsų kuklia nuomone, labiausiai iš šio ketvertuko nepasisekė Jennifer Aniston. Oi... Kas gi norėtų per pirmą pasimatymą kalbėtis apie savo buvusį ir naują jo mylimąją?!


Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press


Po nelengvų skyrybų su Bradu Pittu 2005 metais, Jennifer Aniston kurį laiką neplanavo kurti naujų santykių. Vis tik vienam atkakliam gerbėjui pavyko pakviesti aktorę į pasimatymą, dėl kurio Jennifer labai gailisi: „Iš pradžių man patiko faktas, kad tas vyras buvo ne iš šou pasaulio, niekaip nesusijęs su Holivudu. Tačiau paaiškėjo, kad jis tikras Brangelinos fanas! Visą vakarą klausiau, kaip jam patinka Brado ir Angelinos pora, kokie jie puikūs! Ir jis visą laiką manęs apie juos klausinėjo.“


Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Vida Press


O kaip su internetiniais pasimatymais? Khloe Kardashian tokį metodą išbandė ir... „Susipažinau su juo Niujorke. Kurį laiką bendravome ir kartą nusprendėme išbandyti online pasimatymą video skambučiu. Maloniai bendravome, tačiau netikėtai jam už nugaros sušmėžavo pusnuogės merginos siluetas. Jis iškart nutraukė skambutį ir po kurio laiko atsiuntė žinutę, esą čia buvo jo sesuo. Tai buvo siaubinga“ – pasakoja Khloe.


Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press


Būna ir rimtesnių nesusipratimų! Štai Arianai Grande pasimatymo metu pradėjo bėgti kraujas iš nosies. Ne šiaip kalbantis, o bučiuojantis su vaikinu! Mergina susiėmusi už nosies išbėgo į lauką, vaikinas – jai iš paskos. Tokį dramatišką vaizdelį pamatę aplinkiniai neliko abejingi: nusprendę, kad šis vyrukas sumušė garsią atlikėją, kaip reikiant jį užsipuolė.


Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
Vida Press


Aktorė Zoe Kravitz taip pat papuolė į keistą situaciją. „Pirmojo pasimatymo metu viskas buvo puiku: daug kalbėjome apie muziką ir filmus, jis papasakojo, kad neseniai įsigijo vėžliuką. Po kelių dienų paskambino ir paprašė kelias dienas pažiūrėti jo vėžlį. Tai buvo keista, bet aš sutikau. Galiausiai į mano namus buvo atgabentas milžiniškas, kokius 20 kilogramų sveriantis vėžlys, su kuriuo teko pragyventi visą mėnesį! Po to jis pakvietė mane į antrą pasimatymą ir viskas, apie ką kalbėjomės, buvo jo augintinis. Daugiau nesusitikome“ - pasakoja Zoe. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis