„Kaip jautiesi žinodama, kad tave paturėjo už 500 dolerių?“ – Demi Moore atvirai papasakojo apie patirtą prievartą

Vakar oficialiai pasirodžiusioje Demi Moore biografinėje knygoje pikantiškų detalių iš asmeninio gyvenimo tikrai netrūksta.  

Praėjusią savaitę spaudoje mirgėjo skambios antraštės apie seksą trise ir buvusio vyro Ashtono Kutcherio neištikimybę (paskaityti šią istoriją gali ČIA), šiandien į viešumą kyla naujos Demi Moore praeities nuoskaudos.


Prieš pat knygos publikavimą laidoje „Labas rytas, Amerika“ aktorė pasidalino skaudžia istorija iš savo praeities: 15 metų sulaukusi Demi buvo išprievartauta, o siaubingą nusikaltimą padaręs vyras sumokėjo jos mamai 500 dolerių kompensaciją.


Demi Moore
Demi Moore
Vida Press


Demi Moore nuo mažens gyveno su mama ir patėviu – tikrasis jos tėvas paliko mamą dar iki mergaitei gimstant, tačiau apie tai aktorė sužinojo sulaukusi 13 metų. Patėvis dirbo reklamos agentu, tad visa šeima nuolatos keliavo ir keitė gyvenamąją vietą. Problemos su alkoholiu buvo įsisenėjusi šeimos problema – gerdavo tiek Demi patėvis, tiek jos mama, ne kartą bandžiusi nusižudyti.


„Pamenu, kad buvau visai maža, kuomet kišau pirštus jai į burną. Bandžiau ištraukti iš burnos tabletes, kurių ji prisigėrė“ – prisiminimais dalinasi aktorė. Mama su patėviu išskyrė, kuomet Demi Moore jau buvo paauglė. Joms persikrausčius gyventi į Holivudą, situacija nepagerėjo: mama ne tik gėrė, bet ir imdavo dukterį kartu su savimi į barus tam, kad ši pritrauktų vyrų dėmesį. Kartą grįžusi į namus Demi juose rado svetimą vyrą – jis turėjo raktus ir tiesiog jos laukė. Su ašaromis akyse aktorė pasakojo tos nakties prisiminimus, esą minėtas nepažįstamasis ją išprievartavo, o tuomet paklausė: „Kaip jautiesi žinodama, kad tave paturėjo už 500 dolerių?“


Demi Moore
Demi Moore
Vida Press


„Tai buvo išprievartavimas ir tuo pačiu man artimiausio žmogaus išdavystė“ – apie to vakaro įvykius pasakojo Demi Moore. Laidos vedėjai pasiteiravus, ar jos mama ją tiesiog pardavė, aktorė atsakė: „Giliai širdyje tikiu, kad ne. Nemanau, kad tai buvo tiesioginis sandoris. Bet vis dėlto ji leido jam įžengti į mūsų namus ir taip man pakenkė“. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis