Praeities košmarai: žvaigždės, kurių išgyvenimų nelinkėtum net didžiausiam priešui

Smurtas, tėvų muštynės, per daug suaugusiųjų pasaulio problemų ir per mažai vaikiškų džiaugsmų – tokia buvo šių žvaigždžių vaikystė. Tačiau visi šie stiprūs žmonės sugebėjo išsikapanoti iš pragaro ir patys susikūrė savo gyvenimą.

Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
Vida Press

Oprah Winfrey
Patyrė prievartą būdama devynerių.

Oprah Winfrey – šis vardas reiškia sėkmę. Vienos iš turtingiausių Jungtinių Valstijų moterų kelias į sėkmę yra tarsi amerikietiškos svajonės įsikūnijimas. Tačiau šios moters gyvenimas prasidėjo kaip košmaras – visuomenės dugne. Ji gimė kambarinės ir kirpėjo šeimoje, bet savo tėvus vaikystėje matė nedažnai. Pirmuosius šešerius gyvenimo metus Oprah gyveno pas savo močiutę kaime. Močiutė išmokė ją skaityti, jos kartu studijavo Bibliją. Tačiau už mažiausią nusižengimą mergaitė buvo baudžiama rykšte... Po kurio laiko Oprah motina vis dėlto parodė susidomėjimą dukterimi ir pasiėmė ją pas save į Milvokio miesto getą. Oprah pradėjo lankyti mokyklą (nors ne taip dažnai, kaip buvo reikalaujama) ir bendrauti su bendraamžiais. Pagaliau prasidėjo nerūpestinga vaikystė? Deja. Kai Oprah‘ai buvo devyneri, ją išžagino pusbrolis, o po šio įvykio prasidėjo pusbrolių, jų draugų ir jos dėdės priekabiavimai.

Būdama 13-os Oprah pastojo (ji tiksliai nežino, nuo kurio iš jų), ir norėdama nusižudyti, išgėrė buitinio valiklio. Kad ir kaip baisiai tai skambėtų, bet Oprah pajuto palengvėjimą, kai vos tik gimęs mažylis mirė. Likimas jai padovanojo antrą šansą, kai po gimdymo ji pabėgo iš namų pas savo tėvą. Šis padarė viską, kad dukra įstotų į koledžą ir atsistotų ant kojų.

Vida Press

Missy Elliott
Patyrė prievartą būdama aštuonerių.

Pasitikinti savimi mergina, kuri atlieka genialų hiphopą, rūpinasi savimi ir spjauna į piktus kritikus bei pavyduolius. Tačiau jos vaikystė buvo nepavydėtina – iš jos ir jos mamos nuolat tyčiojosi tėvas. „Jis nuolat mušė mamą. Kartą naktį jis nukreipė į mus revolverį ir liepė nešdintis taip, kaip stovim – be nieko.“ Kai mergaitei buvo aštuoneri, ją ėmė tvirkinti 16-metis pusbrolis. Iš nevilties Melissa (toks yra tikrasis Missy vardas) parašė savo dievaičiams Janet ir Michaelui Jacksonams prašydama paimti ją iš namų. Jos mama ryžosi pabėgti, kai Missy buvo 13 metų. „Iš pradžių gyvenau nuolatinėje baimėje, kad tėvas mus ras ir pribaigs.“

AFP / Scanpix

Charlize Theron
Jos motina nušovė tėvą.

Kaip ir Missy Elliott gimdytojas, Charlize Theron tėvas buvo chroniškas alkoholikas, kuris mušdavo žmoną ir nukreipdavo į dukrą medžioklinį šautuvą. 1991 m. birželio 21 d. Gerda Theron per eilinį konfliktą nušovė savo vyrą 15-metės dukters akyse. „Aš niekada nelaikiau pykčio ant motinos dėl to, kas įvyko, – ji išgelbėjo savo ir mano gyvybę“, – apie tragediją sako Charlize Theron.

Vida Press

Timas Rothas
Jį tvirkino senelis.

Apie patirtą traumą aktorius papasakojo 2009 metais po to, kai išėjo jo debiutinis darbas „Karo zona“ apie kraujomaišą ir smurtą šeimoje. Vaikystėje Timą kelerius metus prievartavo jo senelis – tėvo tėvas. Negana to – jo tėvas taip pat buvo išprievartautas.

Timas prisipažino, kad pasirinko jaustis ne auka, bet kovotoju, kuris sugebėjo išgyventi šitą košmarą. Jis ilgai laukė galimybės papasakoti apie savo skaudžią patirtį ir ieškojo tinkamo scenarijaus. Darbas filme „Karo zona“ padėjo jam ištverti šį skausmą ir paleisti visus savo demonus. Timas didžiuojasi filmu ir tuo faktu, kad juosta naudojama kaip mokomoji priemonė.

Queen Latifah
Queen Latifah
Reuters/Scanpix

Queen Latifah
Išgyveno prievartą būdama devynerių.

Žvelgiant į charizmatišką ir gyvenimo džiaugsmu trykštančią aktorę ir repo atlikėją, sunku įsivaizduoti, kad vaikystėje ji patyrė tokią traumą. Mergaitei nebuvo nė dešimties, kai ją išžagino ją prižiūrėjęs jaunuolis. Šį skausmą ir emocijas ji laikė savyje apie trisdešimt metų, ir pirmą kartą atsivėrė tik 2009 metais. Queen Latifah prisipažino, kad jautė gėdą ir dėl visko kaltino save, todėl ir nepapasakojo apie tai nei tėvams, nei kam kitam. Šiandien ji labai gailisi, kad neprakalbo anksčiau ir neįkišo nusikaltėlio už grotų. Šis incidentas jai paliko emocinį randą visam gyvenimui. Aktorės teigimu, ji vis dar nepasitiki žmonėmis ir nesugeba užmegzti romantiškų santykių su vyrais.

Vida Press

Nicki Minaj
Jos tėvas bandė nužudyti motiną.

Nicki augo ne šiaip vargingoje, bet dar ir labai probleminėje šeimoje. Jos tėvas, alkoholikas ir narkomanas, mušdavo motiną, o kartą padegė namus, norėdamas susidoroti su šeima. Kai Nicki buvo paauglė, ji dažniau leisdavo laiką ne namuose, nakvodavo automobilyje.

AFP/Scanpix

Drew Barrymore
Nuo dvylikos metų buvo priklausoma nuo alkoholio ir narkotikų.

Mažylė Drew išgarsėjo, kai jai buvo vos šešeri, suvaidinusi Steveno Spielbergo filme „Ateivis“. Sulaukusi devynerių talentingoji mergaitė buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“ už vaidmenį melodramoje „Nesuderinami skirtumai“. Jame ji suvaidino mergaitę, kuri paduoda skirtis sumaniusius tėvus į teismą. Devynerių ji pradėjo rūkyti... Būdama 11-os Drew pradėjo reguliariai išgėrinėti, dvylikos ėmė rūkyti žolę, o sulaukusi trylikos išbandė kokainą. Aktorė prisipažino, kad nė neįsivaizduoja, kas buvo jos pirmasis seksualinis partneris: viskas nutiko vakarėlyje, ir Drew buvo per girta, kad prisimintų. Kai Drew buvo trylika metų, ji atsigulė į reabilitacijos kliniką, o po metų bandė nusižudyti... Pirmuoju žingsniu link naujo gyvenimo tapo autobiografija „Pasimetusi maža mergaitė“, kurią parašė penkiolikmetė Drew.

Atvirumas išėjo į naudą ir emocinei aktorės būklei, ir jos karjerai. 1995 metais pasirodė filmas „Boys on the Side“, po metų – Woodie Alleno filmas „Visi kalba, kad aš tave myliu“, kur paaugusi Drew pasirodė kaip rimta aktorė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis