„Štai ką su manimi daro liga“: Kim Kardashian pasidalino nuotrauka be makiažo

38 metų Kim Kardashian neslepia serganti žvyneline (psoriaze) – šią autoimuninę ligą ji paveldėjo iš savo mamos Kris Jenner. Kasdien naudojamas makiažas paslepia žvynelinės paliktus pėdsakus, tačiau liga progresuoja – apie tai Kim atvirai papasakojo savo sesers Kourtney Kardashian puslapyje Poosh.com.

Nuotraukoje, kurią Kim publikavo savo Instagram paskyroje, matyti psoriazės pėdsakai ant veido. Anot Kim, liga sparčiai progresuoja: anksčiau dėmės pasirodydavo tik ant kūno, dabar žvynelinė pažeidė ir jos veido odą. Negana to, Kim susidūrė ir kitomis problemomis: jai prasidėjo žvynelinės sukeltas artritas.


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Instagram


„Vaikystėje mačiau žvynelinės sukeltus padarinius ant savo mamos kūno, tačiau nepaisant to, net neįsivaizdavau, kaip su tuo kovoti, – pasakojo Kim Kardashian. – Mamai žvynelinė pasirodydavo plaukuose ir ant kūno. Pamenu, ji lankydavosi soliariume ir jai tai padėdavo. Tačiau man viskas priešingai – nuo UV spindulių mano dėmės parausta dar stipriau ir labai niežti. Aš vienintelis vaikas, kuris paveldėjo šią ligą iš mano. Pasisekė man, ką jau ten...“


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Instagram


Kim pasakoja, kad psoriazė pirmą kartą ant jos kūno pasirodė, kuomet būdama 25 metų ji peršalo. Tą kartą kaimynystėje gyvenantis dermatologas suleido Kim vaistų ir liga atsitraukė, tačiau po 5 metų vėl sugrįžo. Vaistai ir gydymas nepadėjo, tad ligos pėdsakus tekdavo slėpti storu makiažo sluoksniu. Liga progresavo ir prasidėjo komplikacijos.


„Kartą prabudau naktį ir nesugebėjau paimti telefono į ranką, – pasakoja Kim Kardashian. – Pagalvojau, kad tai keista, bet gal ranka tiesiog nutirpo. Vėl užmigau, tačiau ryte negalėjau išlaikyti net dantų šepetuko – taip stipriai man skaudėjo rankas. Gydytojai atliko kraujo tyrimus ir tuomet paaiškėjo, kad sergu reumatoidiniu artritu ir vilklige. Iškart apsiverkiau, jaučiausi labai nelaiminga. Gydytojas ramino, kad tyrimų rezultatai gali būti klaidingi ir pakartojus tyrimus paaiškėjo, kad iš tiesų sergu psoriaziniu artritu. Tai panašu į įprastą artritą, tačiau mano atveju jį sukelia žvynelinė, tad liga gali atsinaujinti ar atsitraukti“.


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


„Pamenu, turėjau dalyvauti spaudos konferencijoje, kurios negalėjau atšaukti. Tą dieną rankas skaudėjo taip stipriai, kad savo jėgomis negalėjau net liemenuko užsisegti. Turėjau prašyti, kad jį man uždėtų kas nors kitas“ – prisimena Kim ir tikina, kad žvynelinė ir jos sukelti padariniai stipriai pakoregavo jos gyvenimo būdą. Dabar Kim stengiasi kuo sveikiau maitintis, dažniau renkasi augalinį maistą ir reguliariai lankosi pas medikus, padedančius jai pažaboti žvynelinę ir jos sukeliamus šalutinius efektus. 


Daugiau Kim Kardashian nuotraukų pamatysi žemiau esančiame albume


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis