Paviešinti pikantiški faktai: Ashtonas buvo neištikimas du kartus po to, kai spaudė pasimylėti trise

Šį kartą Demi Moore tikrai nepasikuklino ir atvirai papasakojo apie santykius su buvusiu vyru Ashtonu Kutcheriu. Demi Moore knyga turėtų pasirodyti rugsėjo 24 dieną.

Kuomet garsenybės nusprendžia išleisti savo memuarus, gali būti tikra – pikantiškų detalių ten tikrai netrūks. O aktorės Demi Moore knyga Inside Out bus tikra bomba! Jau dabar žiniasklaidoje mirga knygos ištraukos, kuriose – Ashtono neištikimybė, seksas trise ir daugybė kitų labai asmeniškų prisiminimų iš Demi gyvenimo.


Kaip rašoma portale DailyMail, Ashtonas Kutcheris jai buvo neištikimas mažiausiai du kartus – su Brittney Jones ir Sara Leal.


2003 metais prasidėję Demi Moore santykiai su gerokai už ją jaunesniu aktoriumi nebuvo visai sklandūs, tačiau 2005 metais jiedu oficialiai susituokė. Cituodamas ištraukas iš netrukus pasirodysiančios knygos, portalas RadarOnline dalinasi Demi prisiminimais apie pirmąsias santykių problemas: „Norėjau jam parodyti, kokia faina ir smagi galiu būti“ – apie tai, kodėl sutiko su Ashtono pasiūlymu išbandyti seksą trise knygoje prisipažino Demi Moore.


Brittney Jones
Brittney Jones
Vida Press


2010 metais, lankydamasi Niujorke, Demi pamatė žurnalo Star viršelį, kuriame buvo paviešinta žinia apie Ashtono neištikimybę su 21 metų Brittney Jones. Tą kartą mergina atvirai pasakojo pasimylėjusi su aktoriumi jo ir Demi namų svetainėje. Pats aktorius viešai gandus neigė, tačiau dabar Demi prisipažįsta, kad istorija buvo ne iš piršto laužta. Esą Ashtonui pasirodė normalu mylėtis su kitomis, juk jiedu su Demi propaguoja laisvus santykius. „Kadangi į savo santykius buvome įsileidę trečią žmogų, tai ištrynė ribas ir tam tikra prasme pateisino tai, ką jis padarė“ – apie tuometinį Ashtono pasiaiškinimą knygoje rašo Demi.


Sara Leal
Sara Leal
Vida Press


Tuomet pasirodė kita istorija: žurnalas UsWeekly išspausdino 22-ejų metų Saros Leal interviu apie santykius su Ashtonu Kutcheriu ir Demi tikina žinojusi, kad tai taip pat tiesa. Kurį laiką dar bandę klijuoti griūvančius santykius, 2011 metais pora pasuko skirtingais keliais ir 2013 metais oficialiai išsiskyrė.


Įdomu, kaip į tokius buvusios žmonos paatviravimus sureaguos pats Ashtonas Kutcheris ir dabartinė jos žmona Mila Kunis, su kuria jiedu augina du vaikus.


Daugiau nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijoje


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis