Intymios detalės: Kylie Jenner papasakojo apie seksualinį gyvenimą, motinystę ir Traviso neištikimybę

Naujausiame Kylie interviu – atviri atsakymai į mylimojo užduotus klausimus

22 metų Kylie Jenner pirmą kartą pozavo garsiajam Playboy žurnalui, o kartu su pikantiškais kadrais žurnalo skaitytojų laukė ir gana atviras Kylie interviu. Įdomu tai, kad kai kurių nuotraukų autoriumi ir Kylie kalbinusiu žurnalistu tapo ne kas kitas, o jos mylimasis Travisas Skottas


Užduodamas klausimus Travisas nesikuklino: palietė ne tik seksualumo bei motinystės temas, bet ir atvirai kalbino mylimąją neištikimybės klausimais – juk dar šių metų pavasarį visa žiniasklaida mirgėjo pranešimais, esą Travisas apgaudinėja Kylie. 


„Tu primeni man, kad seksualumas ir motinystė gali egzistuoti drauge, – į Traviso klausimą apie dabartinį jos įvaizdį ir mamos vaidmenį atsakinėjo Kylie. – Tai, kad mergina priima savo seksualumą, nereiškia, kad ji amorali ar bloga mama. Galima būti seksualia moterimi ir tuo pačiu gera mama. Daugybė žmonių tikina, kad vaiko gimimas kenkia intymiems santykiams, tačiau iš savo patirties galiu pasakyti, kad taip tikrai nėra“. 


Atsakinėdama į klausimą apie neištikimybę, Kylie, galima sakyti, gražiai išsisuko: „Mes vienodai mąstome, gyvenime turime tokius pačius tikslus ir pomėgius. Tarp mudviejų veikia tikra chemija, mums smagu būti kartu. Travisai, tu geriausias mano draugas. Visų mūsų santykiuose pasitaikančių pakilimų ir nuopolių dėka mes kartu augame, juos įveikiame ir tampame stipresni“.


Interviu metu Kylie tikino, esą dabartinis jos gyvenimas visai nepanašus į tą, kurį galbūt įsivaizduoja dauguma jos gerbėjų. Kylie prisipažino nemėgstanti triukšmingų vakarėlių ir laiką mieliau leidžianti namuose su šeima: „Su Stormi žaidžiame visą dieną ir visi trise puikiai leidžiame laiką. Daug plaukiojame – Stormi tiesiog dievina tai daryti, tad nuolatos mirkstame baseine, žaidžiame jos kambaryje ar kartu važiuojame pietauti“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis