Meghan Markle tėvas ir vėl daro jai viešą gėdą

Neabejojame, Meghan tikrai turėtų ką jam pasakyti...

Meghan Markle giminaičiai – tarsi šaukštas deguto medaus statinėje. Vos tik buvo paskelbta žinia apie aktorės sužadėtuves su princu Harry, į viešumą pradėjo lįsti visos šeimos tarpusavio santykių paslaptys, o daugiausiai dėmesio pasipelnymo ieškančių giminaičių gretose tenka Meghan tėvui. 


Atrodo, kad apie jųdviejų santykius netrukus bus galima parašyti knygą. Vyras reguliariai skleidžia įvairiausio pobūdžio kaltinimus savo duktės adresus, tačiau pastaroji viešai tyli – matyt, karališkosios šeimos taisyklės įpareigoja nesivelti į tokio pobūdžio konfliktus, noriai eskaluojamus spaudoje.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Prieš kelias dienas Daily Mail publikuotame interviu Thomas savo dukrą Meghan ir jos vyrą Harry išvadino veidmainiais. „Man nusibodo melai. Man nusibodo būti šmeižiamam ir išbrauktam iš jų gyvenimo. Turiu už save kovoti ir kalbėti apie tai, kas vyksta. Neketinu tylėti. Nė vienas tėvas nenusipelnė tokio elgesio. Paklauskite bet kieno, kas mus pažįsta – aš buvau labai geras ir dosnus savo dukrai. Visi kalba apie tai, kokie jie geri yra kitiems, bet savo šeimai jie tokie tikrai nėra. Negalima vaidinti geradarių, tuo pačiu ignoruojant savo tikrąjį tėvą ir visą šeimą“ – nuoskaudas liejo Thomas Markle.


Visas šurmulys šį kartą tariamai kilo dėl to, kad Meghan Markle taip ir nesupažindino savo tėvo su anūku – princu Archie. „Norėčiau, kad jie atsiųstų man Archie nuotrauką, kurią galėčiau įsirėminti ir pasikabinti ant sienos, šalia Meghan nuotraukos, – žurnalistams sakė Thomas. – Juk to norėtų kiekvienas senelis. Noriu žinoti, ar jis paveldėjo garsiąją Markle nosytę. Žinoma, kad esu nusivylęs. Tikėjausi, kad motinystė suminkštins Meghan ir mes vėl pradėsime bendrauti“. 


Daugiau Meghan Markle nuotraukų pamatysi žemiau esančiame albume


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis