Paaiškėjo tikroji skyrybų priežastis: Miley Cyrus vyras neapsikentė tokio jos elgesio

Panašu, kad šį kartą viskas tikrai baigta

Pasklidus gandams apie dainininkės Miley Cyrus ir aktoriaus Liamo Hemswortho skyrybas, ištikimiausi gerbėjai vis dar tikėjosi, kad reikalai susidėlios į savas vietas. Tačiau Liamas, panašu, galutinai padėjo tašką šiuose santykiuose. Praėjus vos 8 mėnesiams nuo vestuvių dienos, jis pateikė skyrybų prašymą.


Kaitlynn Carter ir Miley Cyrus
Kaitlynn Carter ir Miley Cyrus
Vida Press


Šiek tiek pikantiškų detalių žiniasklaidai atskleidė artimi aktoriaus bičiuliai. Anot jų, paskutinis kantrybės lašas Liamui buvo naujas mylimosios romanas su drauge Kaitlynn Carter. „Liamas manė, kad jiems pavyks išspręsti savo problemas, tačiau paviešintų nuotraukų jau buvo per daug. Jis kilęs iš konservatyvios šeimos, kurioje tokie dalykai nepriimtini“ – žurnalistams sakė vienas iš aktoriaus draugų, pasakodamas apie žiniasklaidoje pasirodžiusias intymaus pobūdžio nuotraukas, kuriose Miley užfiksuota meiliai besiglaustanti ir besibučiuojanti su Kaitlynn. Šios nuotraukos žiniasklaidoje pasirodė kaip tik tuo metu, kai Liamas viešai pranešė norintis skirtis.


Pati Miley Cyrus, regis, dėl to per daug neišgyvena. Po žinios apie skyrybas dainininkė ir nauja jos simpatija laiką leidžia kartu, neslėpdamos jausmų ir nesislapstydamos nuo pikantiškų kadrų ieškančių paparacių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis