Paviešintos neretušuotos Kim Kardashian nuotraukos nustebino ne vieną

Prieš kelis mėnesius Kim Kardashian surengė tikrą pasirodymų šou, kone kasdien suteikdama galimybę paparaciam įamžinti pikantiškus vaizdelius - tai šlapių marškinėlių šou, tai uždaras mergaičių bikini vakarėlis, tai permatomi drabužiai su grožybėmis kaip ant delno... Kim sulieknėjo ir visais įmanomais būdais stengėsi tai pademonstuoti.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Ir viskas buvo gerai, tačiau naujausios nuotraukos perša mintį, kad netgi anksčiau paparacių paviešinti kadrai buvo kiek pakoreguoti. Kalbos, kad fotografams leidžiama įamžinti įdomesnių vaizdų mainais už tai, kad internete ir žurnaluose pasirodančios nuotraukos bus pafotošopintos - sklandė ir anksčiau. Jei atvirai, mes nė kiek nenustebtume, juk čia KARDASHIAN klanas, kurio asmeninio įvaizdžio formavimo srityje tikriausiai niekas nepersjautų.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press

Vis tik naujausios nuotraukos akivaizdžiai ne tokios gražios, kokias matėme iki šiol. Ne, mes tikrai nebadome pirštais į celiulitą, kurį turi kone kiekviena moteris. Tiesiog pastebime akivaizdžius nesutapimus tarp to, ką mums bando įpiršti ir to, kas yra iš tikrųjų. Ar kaltinti reikėtų netinkamą kampą ir apšvietimą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis