Naujieji Meghan Markle kaimynai nepatenkinti susidariusia situacija

Gyventi šalia princo ir hercogienės ne taip jau paprasta!

Kovo mėnesį Meghan Markle ir princas Harry persikraustė į naujus namus, įsikūrusius netoliese Vindzoro pilies. Kalbama, kad tokį sprendimą pora priėmė dėl tvyrančios įtampos karališkoje šeimoje. Kaip ten bebūtų, ir su naujaisiais kaimynais nesklandumų netrūksta.


Šią savaitę visiems Meghan ir Harry kaimynams buvo įteiktas „taisyklių rinkinys“, kuriame labai konkrečiai įvardinta, kaip šalia karališkosios šeimos reikėtų elgtis, ko nevalia daryti.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Anot griežtų nurodymų sulaukusių gyventojų, jiems draudžiama prieiti prie hercogienės bei princo, linkėti jiems labo ryto, pirmiems inicijuoti pokalbį ir siųsti karališkajai šeimai adresuotus laiškus per pašto dėžutę. Taip pat nevalia glostyti karališkosios šeimos šunų ir siūlyti juos pavedžioti. Instrukcijoje yra ir daugiau įvairiausių nurodymų, pavyzdžiui, nevalia prašyti parodyti mažylį Archie, juo labiau siūlyti jį pažiūrėti.


Sulaukę tokių nurodymų, Vindzoro pilies kaimynystėje įsikūrę gyventojai buvo nemaloniai nustebinti ir kreipėsi į Bekingemo rūmus. Tačiau rūmų atstovai mandagiai išsisuko tikindami, kad šios taisyklės reikalingos tik tam, kad padėtų Meghan ir Harry kaimynams tinkamai elgtis sutikus karališkosios šeimos narius. 


Daugiau Meghan Markle nuotraukų pamatysi žemiau esančiame albumeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis