Štai kodėl Melania Trump beveik visuomet nešioja akinius nuo saulės

Akiniai nuo saulės – nuolatinis Melanios Trump palydovas. Ir tam yra svarbi priežastis!

Prieš tampant pirmąją ledi, Melaniai Trump teko išgirsti nemažai kandžios kritikos. Dėl plastinių operacijų, gyvenimo būdo, erotinių nuotraukų žurnalui Playboy, galų gale – dėl jos vyro, nevienareikšmiškai vertinamo JAV prezidento Donaldo Trumpo. Vis tik turime pripažinti, kad su pirmosios ledi pareigomis Melania susitvarko. 


Melania Trump
Melania Trump
Vida Press


Melania Trump
Melania Trump
Vida Press

Melania turi puikų stiliaus pojūtį – kritikai negaili pagyrų jos aprangai ir vadina ją stilingiausia pirmąja ledi, tačiau viena detalė niekaip nepraslysta pro akis. Kodėl daugumoje oficialių vizitų Melania Trump būna su akiniais nuo saulės? 


Mados psichologė (taip, tokia profesija iš tiesų egzistuoja!) Dawnn Karen tikina, kad to nereikėtų vertinti kaip nepagarbos aplinkiniams. Anot psichologės, nešiodama akinius nuo saulės Melania bando apsisaugoti nuo nepageidaujamo dėmesio. Juk nepaisant to, kad prieš tapdama pirmąją ledi Melania dirbo modeliu, prie tokio didelio visuomenės dėmesio ji nebuvo pripratusi ir tekėdama už Donaldo Trumpo tikrai nesitikėjo, kad vieną dieną taps prezidento žmona. Antroji priežastis, kurią išskiria mados psichologė, yra bandymas paslėpti savo reakciją. Melania jau yra pakliuvusi į nejaukias situacijas, kuomet jai nepavykdavo sutramdyti savo veido mimikų reaguojant į ekscentriškojo Donaldo Trumpo žodžius ar veiksmus. Akiniai nuo saulės šiuo atveju labai padeda. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis