Paviešinti šokiruojantys faktai apie Kim Kardashian ir jos seserų vaikystę

Kim Kardashian, Khloe Kardashian ir Kourtney Kardashian – puikiai žinomos visame pasaulyje. Tačiau Kardashian šeimos istorijoje – daugybė paslapčių.

Įsivaizduok vaikystę, kurioje tavo krikšto tėvas – pats O. J. Simpsonas, o mama – toli gražu nešventoji, laiką leidžianti su meilužiu ir verčianti apie tai meluoti tėvui. Vaikystę, kurioje patėvis slapta dėvi tavo drabužius, o tau tenka gyventi supamai apkalbų, esą tikrasis tavo tėvas – visai ne tas žmogus. O populiarumo ištroškusi mama pasiruošusi paaukoti savo dukrų reputacija tam, kad išgarsėtų.


Visa tai tik kalbos? Galbūt. Visi šie dalykai paaiškėjo paviešinus dienoraštį, kuris tariamai priklausė Robertui Kardashianui – Kim Kardashian tėvui. Dienoraštyje pateiktus tariamus faktus patvirtino antroji ir trečioji Roberto žmonos, o taip pat metų metus Kardashian šeimos gyvenimą studijavęs žurnalistas.


Robertas Kardashian su dukromis - Kim, Khloe ir Kourtney
Robertas Kardashian su dukromis - Kim, Khloe ir Kourtney
Vida Press


Prieš 20 metų apie Kardashian šeimą niekas nebuvo girdėjęs. Robertas Kardashian dirbo advokatu, jo žmona Kris augino vaikus, ir, anot kalbų, tiesiog mėgavosi laisvu gyvenimu. Dukros tuo metu įsivaizdavo esančios turtuolės, nors tai anaiptol nebuvo tiesa. Antroji Roberto žmona sakė: „Aš tai matau taip: tėvas elgiasi, tarsi būtų žvaigždė, nors tai visiška netiesa, o keturios dukros elgiasi taip, tarsi žvaigždės čia būtų jos“.


Štai keletas įdomių faktų, kurie buvo paviešinti remiantis dienoraščio įrašais ir sklandančiomis kalbomis. Kiek tame tiesos – tikrai nežinome, bet Kardashian šeimyna mūsų jau niekaip nenustebintų.


Kriss Jenner su dabartiniu mylimuoju
Kriss Jenner su dabartiniu mylimuoju
Vida Press


Susipažink su Toddu – tik tėčiui nesakyk


1989 metais, kuomet prasidėjo šis romanas, Toddui Watermanui buvo 24 metai, Kris – 10 metų už jį vyresnė. Tuo metu su vyru Robertu ji jau buvo susituokusi daugiau nei dešimtmetį. Khloe Kardashian buvo 5 metukai ir kartais jai tekdavo leisti laiką kartu su mama ir jos meilužiu. Kris dukterims prisakė neprasitarti apie tai tėvui, nors šis, regis, viską kuo puikiausiai žinojo. Kalbama, kad Kris ir Toddo romanas buvo aistringas – pirmą kartą jiedu permiegojo bendro draugo namuose, pasislėpę spintoje!


Tuomet pavydo apakintas Robertas nusamdė detektyvus ir surinkęs neištikimybės įrodymas prisistatė į Toddo namus. Kalbama, kad Toddui draugystė su Kris buvo labai paranki – ji turėjo pinigų, o jis kaip tik buvo bedarbis. Įsiutęs Robertas užblokavo visas žmonos kreditines korteles ir anot paties Toddo, Kris savo nepasitenkinimą išliedavo ant dukterų.Kodėl mama miega ant žemės?


Dienoraštyje esančius tariamai Roberto Kardashian rašytus prisiminimus publikavo trečioji jo žmona Ellen Pierson. Kardashian merginos padavė Ellen į teismą tvirtindamos, kad dienoraštis priklauso joms, taip neoficialiai tarsi patvirtindamos, kad jis tikrai priklausė jų tėčiui. Dienoraštyje daugybė įrašų apie Kris meilužį Toddą, tačiau netrūksta ir kitų pikantiškų detalių. Pavyzdžiui, kaip Kris Kardashian po linksmybių su meilužiu užsirakindavo savo kambaryje ir užmigusi tiesiai ant grindų neišlįsdavo iš kambario kelias dienas.


Viename puslapyje rašoma: „Jai nusispjaut! Ji metė vaikus ir linksminasi visą naktį!“ Dienoraštyje teigiama, kad kartais Kris netgi pamiršdavo paimti vaikus iš mokyklos. O jos meilužis Toddas paatviravo, kad labiausiai kentėdavo Kourtney Kardashian – vyriausioji iš keturių vaikų, puikiai supratusi kas čia vyksta.Auklės pasakojimai: pyktis, žiaurumas ir muštynės


Kalbama, kad visi Kris darbuotojai turėdavo pasirašyti sutartis, įpareigojančias šeimos paslaptis laikyti už uždarų durų. Tačiau 5 metus vaikų aukle dirbusi Pam Behan neslepia: teigiamai atsiliepti ji gali nebent apie Bruce`ą – antrąjį Kris vyrą.


Kaip rašome Radar Online, Kris vaikų auklę privesdavo iki ašarų, o savo dukroms negailėdavo kritikos, ypatingai kuomet kalba pasisukdavo apie Khloe: „Tau negalima liestis prie sausainių, Khloe. Tu per daug apkūni“. Apie kitas merginas žurnale rašoma: „Mergaitės buvo egoistiškos ir paviršutiniškos. Bet negi galima buvo iš jų tikėtis ko nors kito? Jos rengdavo žiaurias muštynes dėl dizainerių kurtų drabužių, po kurių verkdavo ir netgi šluostydavosi kraują“.


Antroji Roberto žmona Jan Ashley tikina niekada nemačiusi tokių žiaurių vaikų: „Vaikai buvo tiesiog nepakenčiamai išlepinti. Iki tol aš niekuomet nesu sutikusi tokių vaikų. Nežinau, kodėl jie buvo tokie žiaurūs“.


Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
Vida Press


Visa Kardashian šeima žinojo apie Bruce`o pomėgį persirenginėti


Viešai apie tai, kad jaučiasi esantis moterimi, Bruce`as prabilo 2015 metais. Kardashian šeima be abejo vaidino labai nustebusias ir šokiruotas, tačiau auklė, apie kurią pasakojome prieš tai, neslepia žinojusi Bruce`o pomėgius ir tikina, kad tai žinojo visa šeima. Vėliau tai patvirtino ir pats Brucesas – Kim, Kendall ir Kylie buvo jį prigavusios ne vieną kartą.


Garsusis sekso įrašas, išgarsinęs Kardashian šeimą


Kuomet Kim Kardashian buvo maždaug 20 metų, kartu su tuometiniu mylimuoju ji įrašė sekso video. O tuomet, įrašui patekus į viešąją erdvę ir akimirksniu išgarsinus Kim, kompanija „Vivid Entertainment“ turėjo jai sumokėti 5 milijonus dolerių. Vos ne ta pačią dieną mama Kris jau keliavo pas garsų prodiuserį su pasiūlymu kurti realybės šou apie jos šeimą.


Žinia apie sekso video apskriejo visą pasaulį
Žinia apie sekso video apskriejo visą pasaulį
Vida Press


Vėliau paaiškėjo, kad minėtoji kompanija, paviešinusi sekso video, nebūtų to dariusi jei nebūtų tikra, kad išsprendus piniginius reikalus nesulauks jokių pretenzijų iš Kardashian šeimos. Štai taip „netyčia“ paviešintas video įrašas atvėrė kelius į milijonus ir garsenybių pasaulį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis