Kaip realybėje atrodo garsioji Brienne iš serialo „Sostų karai“

Seriale „Sostų karai“ vaidinančios Gwendoline Christie (personažas – Brienne) neįmanoma nepastebėti. O kaip gi... Gwendoline ūgis net 191 cm!

Brienne personažas Sostų karuose pirmą kartą pasirodė antrojo sezono trečioje serijoje. Praeiti aktorių kastingą nebuvo sudėtinga – Gwendoline atvyko į atranką gerai pasiruošusi: iš anksto apsivilkusi kostiumą, gerai pasitreniravusi ir užsiauginusi nemažai raumenukų. Aktorė jau seniai svajojo apie šį vaidmenį, todėl įdėjo nemažai pastangų, kad būtų pranašesnė už konkurentes. O ir kritikų įvertinimai po pirmojo pasirodymo buvo puikūs!


Gwendoline Christie
Gwendoline Christie
Vida Press


„Prisimenu, kaip nusikirpau plaukus ir užsidėjau šarvus. Kardinaliai pakeičiau savo išvaizdą, – viename interviu pasakojo aktorė. – Žinojau, kad turiu perlipti per tuos dalykus, kurie mane vertė jaustis nekomfortiškai – mano ūgis, fizinė ištvermė, androgeniškumas, jausmas, kad esu atstumtoji. Tas perversmas neabejotinai suteikė man daugiau pasitikėjimo savimi.“


Gwendoline Christie
Gwendoline Christie
Vida Press


Mums Gwendoline Christie įkūnytas personažas – vienas įsimintiniausių ir įdomiausių. Nekantraudamos laukiame naujų serijų, o kol kas siūlome pažiūrėti, kad įspūdingoji Brienne iš serialo „Sostų karai“ atrodo realiame gyvenime.


P.S. Jei smalsu realybėje pamatyti ir kitus aktorius, spausk ČIA.


Daugiau Gwendoline Christie nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis