Pirmasis Meghan Merkle vyras vedė tikrą gražuolę

Sveikiname ir linkime ilgai ir laimingai!

Mes nebūtume mes – kai tik pamatėme žinutę, kad pirmasis Meghan Markle vyras susituokė, iškart puolėme žiūrėti, kas gi toji išrinktoji. Holivude prodiuseriu dirbantis 42 metų Trevoras Engelsonas šeštadienį vedė Tracey Kurland – 31 metų dietologę ir sveikos mitybos specialistę. 


Trevoras ir Tracey
Trevoras ir Tracey
Vida Press


Iki santuokos pora draugavo 3.5 metų. Be abejonės, Trevoro ir Tracey santykiai neliko nepastebėti – Tracey buvo lyginama su Meghan ir, anot porai artimų žmonių rato, naujoji gyvenimo draugė Trevorui tinka kur kas labiau. Esą pastaroji ne tokia ambicinga, kaip buvusi žmona. 


Trevoras ir Tracey
Trevoras ir Tracey
Vida Press


Meghan su Trevoru susituokė 2011 metais, iki tol jiedu susitikinėjo net 7 metus. Vestuvės buvo atšvęstos Jamaikoje, tiesiog paplūdimyje. Deja, kartu jiedu pragyveno vos dvejus metus. 2013 metais pora išsiskyrė, oficialiai pateikta priežastis – santykiams trukdantis atstumas. Trevoras tuo metu gyveno Los Andžele, o Meghan dėl filmavimųsi seriale „Suits“ daugiausiai laiko leido Toronte. 


Žiniasklaidoje cituojami šaltiniai tikino, kad tikroji skyrybų priežastis – Meghan ambicijos ir noras išpopuliarėti. Turime pripažinti, jai tai puikiai sekėsi! Iki tos dienos, kuomet pažintis su princu Harry peraugo į šį tą daugiau ir vardan asmeninių santykių bei galimybės ištekėti už princo, Meghan teko atsisakyti aktorės karjeros. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis