Kas vyksta tarp Brado Pitto ir Jennifer Aniston

Nepaisant to, kad aktorius Bradas Pittas ir Jennifer Aniston išsiskyrė prieš 14 metų, kalbos apie jų santykius netyla iki šiol. Ypatingai daug kalbų apie galimą santykių atsinaujinimą pasirodė tuomet, kai 2016 metais Bradas išsiskyrė su Angelina Jolie, o visai netrukus pasirodė žinia, kad skiriasi ir Jennifer.

Gandai iki šiol nepasitvirtino, tačiau peno apkalboms ir toliau netrūksta. Pastaruoju metu sklandančias spėliones pakurstė žinia, kad Bradas dalyvavo Jennifer 50-tojo gimtadienio vakarėlyje. Jis - vienišas, ji - vieniša... O kadaise abu buvo vadinami svajonių pora! Tad gal... Tačiau panašu, kad ne.


Antradienio vakarą Los Angele vaikštinėjantį Bradą sutikęs fotografas tiesiai šviesiai paklausė, ar kalbos apie santykių atnaujinimą yra tiesa, tačiau aktorius tik smagiai nusijuokė: „O Dieve mano!“ leisdamas suprasti, kad tai tėra eilinės kalbos.


Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Vida Press


O ir pati Jennifer Aniston, 2017 metais išsiskyrusi su vyru Justinu Theroux, Harper's Bazaar žurnalui atviravo šiuo metu nenorinti teikti prioriteto santykiams: „Ar viskas gerai su mano asmeniniais santykiais? Ne. Jei atvirai, visai neturiu tam laiko. Dabar mano dėmesys nukreiptas į šou (red. pastaba - šou kuriamas su Reese Witherspoon), tad susitikinėjimas dabar nėra mano prioritetas. Tikiu, kad tai mano gyvenime atsiras savaime ir man nereikia specialiai to ieškoti“.


Tuo tarpu spaudoje vis dar mirga ankstesnis, dar 2011 metais Brado duotas interviu apie santuoką su Jennifer, kurią jis nekukliai pavadino nuobodžia. Interviu metu aktorius pareiškė, kad iki susitikimo su Angelina Jolie jo gyvenimas nebuvo įdomus ir penkerius metus su Jennifer jis praleido apsimetinėdamas, kad santuoka yra kažkas, kuo ji tikrai nebuvo.


Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Vida Press


Paviešinti Brado pasisakymai ne juokais įžeidė buvusią žmoną, tad Bradui teko patikslinti savo žodžius: „Jen yra neįtikėtinai dosni, mylinti ir nuotaikinga moteris, atstojanti man draugus. Tai buvo svarbi draugystė, kurią aš labai vertinu. Nenorėjau pasakyti, kad Jennifer yra nuobodi. Tiesiog mano gyvenimas tapo nuobodžiu ir aš esu už tai atsakingas“.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis