Žvaigždės be fotošopo: kaip realybėje atrodo Emily Ratajkowski

Šį kartą mūsų dėmesio centre - Emily Ratajkowski!

Socialiniuose tinkluose jos visos atrodo kaip nulietos – fotošopas išlygins raukšleles, nuims nereikalingus kilogramus ir nubrauks bent kelerius metus. Tik realybėje ne visuomet viskas taip gražu! Ir vis dėlto yra žvaigždžių, kurios ir be fotošopo atrodo nuostabiai. Žiūrime į Emily Ratajkowski ir galvojame – na kaip būti tokia tobula! Ideali figūra, pasitikėjimas savimi ir gyvenimas nesitaikant prie grožio standartų ar kitų žmonių primestos nuomonės. 


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


„Man pasisekė, kad galiu dėvėti, ką noriu, miegoti su kuo noriu, šokti, kaip noriu, ir vis tiek būti feministe. Man tikrai nusišypsojo laimė, kad gyvenu Amerikoje. Man nėra jokio reikalo nesegėti liemenėlės, kad būčiau feministe. Galiu būti ir džiaugtis savimi tokia, kokia esu. Būti su makiažu ar be jo – irgi tik mano pačios reikalas“ – sako Emily. 


Išgarsėjo Emily nusifilmavusi ganėtinai provokuojančiame vaizdo klipe „Blurred Lines“. Tačiau kai jai paskambino dėl filmavimosi vaizdo klipe, kuris ir padarė ją žvaigžde, ji šio darbo atsisakė. „Iš pradžių atmečiau šį pasiūlymą. Perskaičiau scenarijų, ir jis man pasirodė beviltiškas. Nepatiko visas vaizdo klipo sumanymas“, – sako ji. Tačiau jos apsisprendimą ir nuomonę pakeitė pokalbis su režisiere Diane Martel. „Ji paaiškino man klipo esmę ir ką slepia jo tariamas kvailumas: seksualumas – tai dovana, kurią reikia įvertinti ir mokėti ja džiaugtis. Svarbu, kad moterys gebėtų jį kontroliuoti ir tinkamai juo naudotis.“


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Emily drąsiai demonstruoja savo kūną, socialiniuose tinkluose nevengia dėti subtilių, tačiau labai erotiškų nuotraukų ir garsiai kalba apie pačius intymiausius dalykus. O ką čia slėpti ir apsimetinėti? Dėl tokio požiūrio Emily nepažįstantys žmonės neretai laiko ją tiesiog vulgaria. 


„Mama visada buvo patenkinta savo figūra, dėl kūno niekada nekompleksavo, o tėtis turėjo šūsnis meninių aktų knygų. Jie niekad nesielgė su manimi kaip su vaiku“ – pasakoja Emily. Matyt toks tėvų požiūris ir suformavo gana atvirą ir stiprią jos asmenybę, nebijančią būti savimi nepaisant nuolatinės kritikos, kurios ji sulaukia iš šalies. 


Daugiau Emily Ratajkowski nuotraukų pamatysi žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis