Vos per kelis mėnesius Ariel Winter numetė bent 10 kilogramų

Aktorė Ariel Winter ne kartą buvo kritikuota dėl savo išvaizdos. Mergina atvira: milžiniškas populiarumas jauname amžiuje turėjo neigiamų pasekmių psichologinei jos būsenai, o vartojant antidepresantus pasireiškė ir gana dažnas šalutinis jų poveikis - nekontroliuojamas svorio augimas. 

„Norėjau atrodyti sportiškai ir jausti, kad mano įdedamos pastangos atsiperka, bet taip nenutiko, - savo Instagram paskyroje rašė Ariel. - Susitaikiau su tuo ir gyvenau toliau. Tęsiau medikamentų vartojimą, nes gydymosi procesas yra ilgas ir sudėtingas“. 


Nuotraukų albume – Ariel Winter anksčiauAktorė susitaikė su šalutiniu vartojamų vaistų poveikiu, nes psichologinė sveikata šiuo atveju jai buvo kur kas svarbesnė, nei išvaizda. Vis tik po kurio laiko Ariel nusprendė kreiptis į gydytojus, kurie parinko kitus medikamentus. „Pakeitus vaistus, numečiau kilogramus, kurių niekaip nepavyko atsikratyti prieš tai. Tai buvo labai netikėta“ - sako Ariel. 


Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Press


Aktorė prisipažino, kad terapeuto kabinete lankosi jau 6 metus, bent kartą per savaitę. „Labai patobulėjau ir išmokau susitvarkyti su savo praeities šešėliais, turinčiais įtaką mano ateičiai. Tai kelionė, kurios pabaigos aš dar nepasiekiau, bet man sekasi tikrai neblogai“ - rašė ji. 


Nuotraukų albume – Ariel Winter dabarParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis