Nauja Brado Pitto mylimoji nušluostė nosį Angelinai Jolie

Vis garsiau kalbama apie tai, kad po ilgai trukusių ir nelengvų skyrybų su Angelina Jolie, Brado Pitto širdis ir vėl užimta. Jo išrinktąja tapo profesorė ir architektė Neri Oxman - visiška buvusios mylimosios priešingybė.

Angelinos ir vaikų nuotraukos kiekvieną dieną mirga internetiniuose žiniasklaidos puslapiuose, o Bradas, regis, kažkur prapuolęs. Pasaulinė žiniasklaida trimituoja, kad aktorius šiuo metu visa galva pasinėręs į vieną architektūrinį projektą. Galbūt nežinojai, kad aktorystė - ne vienintelė Brado aistra. Iš tiesų jis yra diplomuotas architektas, o ir pati Angelina viename interviu buvo prasitarusi, kad jų namus Prancūzijoje įrenginėjo būtent sutuoktinis.

Ties naujuoju projektu Bradas dirba ne vienas - jam padeda žavingoji kolegė Neri Oxman. Žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad Neri - atvykėlė iš Izraelio, Masačusetso technologijų instituto profesorė. O taip pat - garsi architektė, dizainerė ir menininkė. Protinga, santūri ir natūrali - taip Neri apibūdina ją jau spėję pažinti Bradui artimi žmonės.

Anot šaltinių, Bradas pats pasiūlė Neri bendradarbiauti: „Jiedu greitai rado bendrą kalbą, juk juos sieja aistra architektūrai ir menui. Brado ir Neri santykius pavadinčiau profesionalia draugyste - jie simpatizuoja vienas kitam ir bet kurią minutę tai gali peraugti į šį tą daugiau. Bradas akivaizdžiai nori su ja praleisti daugiau laiko ir nieko nuostabaus - Neri tikrai nuostabi“ - žiniasklaidos atstovams pasakojo savo tapatybės atskleisti nepanorę šaltiniai.

Kada prasidėjo Brado ir Neri draugystė tiksliai nėra žinoma, tačiau dar 2017 metais vienas Masačusetso instituto studentas socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuoti jo kursiokai ir Bradas Pitas. Buvo ir kita nuotrauka - su Bradu ir Neri vienoje kompanijoje, tačiau vos išvydusi dienos šviesą, ji kaip mat buvo ištrinta.

Be abejonės, žurnalistai pasistengė daugiau sužinoti apie asmeninį Neri gyvenimą ir išsiaiškino, kad moteris buvo ištekėjusi už Argentinos architekto, tačiau santuoka iširo. Regis, nėra jokių kliūčių naujam gyvenimo puslapiui su moterų numylėtiniu, taip pat vienišu Bradu. Anonimiškumą išsaugoti norėję Brado draugai, kalbėdami su žurnalistais neslėpė džiaugsmo dėl aktoriaus pasirinkimo. Esą Neri savo asmenybe nušluostė nosį Angelinai Jolie. Rami, subalansuota, savimi pasitikinti moteris, šalia kurios Bradas pagaliau galės vėl atgauti gyvenimo džiaugsmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis