Mel B prisipažino permiegojusi su viena iš Spice Girls narių

Kažkodėl peršasi mintis, kad tokios istorijos lenda į viešumą visai ne šiaip sau. Juk merginos jau šią vasarą planuoja atnaujinti grupės veiklą...

Mel B, grupės gerbėjams žinoma kaip Scary Spice, prasitarė kartu praleidusi naktį su savo kolege Geri Halliwell. Atvirumo valandėlė išmušė dalyvaujant vienoje pokalbių laidoje. Atsakinėdama į laidos vedėjo klausimus ji prisipažino: „Geri mane užmuš, juk ji dabar ištekėjusi. Tačiau tai faktas. Mes buvome geriausios draugės ir vieną kartą permiegojome. Geri turi nuostabią krūtinę. Su kitomis tiesiog bučiavomės, kuomet auskaru prasivėriau liežuvį - visos norėjo pabandyti, koks jausmas. Tikiuosi, kai Geri paprašys pakomentuoti šią situaciją, ji neneigs tiesos“. 


Jei tikėtume Mel B, tai buvo vienintelis kartas, niekaip nepaveikęs jų draugystės. Kita grupės „Spice Girls“ narė Mel C, laidos metu sėdėjusi auditorijoje, atrodė įsitempusi ir ne itin patenkinta paviešintomis pikantiškomis detalėmis. Kaip rašo The Sun, laidai pasibaigus Mel B suskubo skambinti savo draugei Geri ir bandė atsiprašyti už tai, kad išdavė jų paslaptį. 


Šią vasarą visos Spice Girls narės (išskyrus Victorią Beckham) surengs Spice Girls sugrįžimo turą Didžiojoje Britanijoje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis