Antroji Michaelo Jacksono žmona prisipažino niekada lytiškai nesantykiavusi su popkaraliumi

Kalbos apie Michaelo Jacksono gyvenimą netyla iki šių dienų.

Slauge dirbusi Debbie Rowe su popkaraliumi Michaelu Jacksonu susituokė 1996 metais. Santuoka tetruko 3 metus, tačiau porai gimė du vaikai. Kaip tikina pati Debbie, intymių santykių su Michaelu ji niekuomet neturėjo - pastoti pavyko dirbtinio apvaisinimo būdu. 


Debbie buvo antroji Michaelo žmona - su pirmąja jis išsiskyrė po 18 mėnesių gyvenimo santuokoje. Oficialia skyrybų priežastimi tapo dainininko nepasitenkinimas, esą jo žmona pernelyg retai būna namuose ir neplanuoja susilaukti vaikų anksčiau, nei jai sueis 30 metų. Pora išsiskyrė 1996 metais ir tais pačiais metais Michaelas vedė antrą kartą. 


Debbie Rowe su dukra Paris
Debbie Rowe su dukra Paris
Vida Press


Savo nuoskaudų buvusi antroji Michaelo žmona neslepia: garsiam dainininkui ji tebuvo inkubatorius, kurio dėka pasaulį išvydo Paris Jackson ir Michaelas Josephas Jacksonas jaunesnysis. „Jie apvaisino mane lygiai taip pat, kaip aš tai darau su savo žirgais“ - interviu The Sun metu sakė Debbie. Iš karto po gimdymo Michaelas Jacksonas pareikalavo jos atsisakyti teisių į vaikus. 


Kurį laiką Debbie ir Michaelo santykiai buvo primiršti, tačiau pastaruoju metu ir vėl pradėta kalbėti apie pedofilijos skandalą, kurio epicentre buvo garsusis dainininkas. HBO televizija parodė dokumentinį filmą „Leaving Neverland“, kuriame apie santykius su popkaraliumi pasakoja du dabar jau suaugę vyrai. Anot jų, Michaelo Jacksono jausmai buvę kur kas daugiau, nei paprasčiausiai draugiški. 


Pirmosios kalbos apie tai pasirodė dar 1993 metais, kuomet 13-mečio Jordano tėvai apkaltino Michaelą Jacksoną seksualiniu priekabiavimu prie jų sūnaus. Netrukus prabilo ir daugiau tariamų aukų tėvų. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis