Sunku patikėti, kaip šiandien atrodo 71 m. legendinė Cher

Dainininkę ir aktorę Cher greičiausiai žino dauguma, savo ekscentrišku įvaizdžiu ir muzikinias hitais ji garsi visame pasaulyje. Nors prieš porą dienų atlikėja atšventė jau 71-ą gimtadienį., Cher atrodo neįtikėtinai!

Savaitgalį vykusiuose Billboards Music Awards Cher tapo ryškiausia šventinio koncerto žvaigžde. Ant scenos ji pasirodė kelis kartus - ir vieną, ir kitą dainininkės įvaizdis šokiravo. Kas jau kas, o Cher tikrai nebijo ekstravagantiškų sceninių kostiumų, ypač dažnai renkasi kažką provokuojančio. Šį kartą abu jos kostiumai ne tik akinančiai blizgėjo, bet ir spinduliavo seksualumu.

Vienas jų - juodas kombinezonas - žvilgsnius traukė perregimomis detalėmis ir šviesoje blyksinčiais kristalais. Įspūdingai atrodė ir Cher šukuosena, dainininkė pasipuošė milžinišku garbanotų plaukų peruku.

Reuters/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Antrasis kostiumas buvo dar drąsesnis - tai erotiška burleskos šokėjos apranga. Itin atviras, iš sidabrinių juostų sunertas drabužėlis nepaliko vietos fantazijoms, atlikėjos krūtis dengė tik blizgios rožinės širdelės. Juodų plaukų kupetą pakeitė platininės blondinės perukas rožiniais krašteliais. Nė neįtartum, kad ši scenoje nenustygstanti moteris yra perkopusi 70-metį. Kad ir kaip ekstravagantiškai ji atrodytų, Cher - tikrų tikriausia legenda!

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis