Natalija Bunkė apie skyrybas: vyras ėdė kiekviename žingsnyje, o pasiguosti neturėjau kam

„Mano vaikui buvo 4 mėnesiai, mačiau, kad santuoka griuvo, vyras ėdė kiekviename žingsnyje, kad su tokia kaip aš niekas nenori bendrauti, net sesuo nusisuko... O aš net negalėjau paskambinti ir pasiguosti iki tol artimiausiam savo žmogui – sesei“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ verkdama pasakos dainininkė Natalija Bunkė.

Ji prisimins akimirkas, kai buvo tik ką tapusi mama, susipykusi su vienintele seserimi Kristina, o santuokoje prasidėjo nesutarimai su vyru ir sūnaus Kristupo tėčiu. Natalija ir jos sesuo Kristina šį pirmadienio vakarą bus kaip niekada atviros: papasakos ir apie sunkiausias gyvenimo akimirkas, ir apie meilės paieškas, ir naujo bendro verslą, ir apie sėkmę pritraukiančių akimirkų kūrimą. „Jei mums nelabai sekasi meilėje, gal pasiseks versle“, - dabar šypsosi abi garsios seserys, pamiršusios nesutarimus ir nusprendusios vėl dirbti kartu. Tinginyste ir idėjų stygiumi seserų Ivanovų neapkaltinsi.

„Jei mums nelabai sekasi meilėje, gal pasiseks versle“, - dabar šypsosi abi garsios seserys, pamiršusios nesutarimus ir nusprendusios vėl dirbti kartu. Tinginyste ir idėjų stygiumi seserų Ivanovų neapkaltinsi.

Vos prieš kelias savaites Natalija ir Kristina paskelbė pradedančios naują verslą – gaminti ir prekiauti apyrankėmis, skirtomis tiems, kurie nori privilioti laimę, meilę, pinigų, išsaugoti draugystę ar sukurti darnią šeimą. Ar seserims verta vėl dirbti kartu, juk prieš penkerius metus Natalija ir Kristina susipyko dėl dainų ir pinigų, ir, išsiskyrė, rodės, ilgam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis