Kim Kardashian parodė, kaip realybėje atrodo jos oda

Kartais padėti negali net ir geriausi pasaulio kosmetologai.

38 metų Kim Kardashian jau ne vienerius metus kovoja su žvyneline. Liga gali paūmėti dėl pačių įvairiausių priežasčių - patiriamo streso, netinkamo maisto, vartojamų vaistų ir t.t., todėl sergantys žvyneline puikiai žino, kad nuspėti ligos eigos ir paūmėjimų praktiškai neįmanoma. 


Praėjusią savaitę Kim pasidalino keliomis nuotraukomis, kuriose matomi žvynelinės palikti raudoni plėmai ant kojų ir specialiu žolelių tepalu išteptas veidas. Viename interviu Kim buvo pasidžiaugusi, kad dažnai pasireiškianti žvynelinė retai pasirodo veido srityje, tačiau šį kartą, panašu, situacija gana rimta. 


Instagram


Instagram


Pirmą kartą apie žvynelinę Kim prabilo 2011 metais. „Mane išbėrė. Khloe galvoja, kad tai grybelis, o aš net neįsivaizduoju, kas tai. Daktaras paaiškino, kad tai žvynelinė. Esu apie ją girdėjusi, nes mano mama ja serga, bet ant jos kūno niekada nebuvo tokių raudonų bėrimų. Mano darbas - dalyvauti fotosesijose, filmuotis reklamoms vilkint bikinius. Žmonės nesupranta, kad turiu atrodyti nepriekaištingai“ - tuomet susijaudinusi kalbėjo Kim. Panašu, kad su diagnoze ji jau susigyveno ir ieško vis naujų būdų kovai su žvyneline. 


Daugiau Kim Kardashian nuotraukų gali pamatyti žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis