Štai kaip dabar atrodo 28 metų sulaukusi Jacqueline Kennedy anūkė

Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis, geriau žinoma kaip Jackie,- viena iš mylimiausių ir didžiausią pėdsaką istorijoje palikusių pirmųjų damų. Kuomet jos vyras Johnas F. Kennedy 1961 metais tapo prezidentu, Jackie buvo tik 31 metai. Jauna, patraukli ir elegantiška moteris greitai pelnė visuomenės palankumą.

Jacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
Vida Press

Jacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
Vida Press

Su būsimu vyru Jackie susipažino kviestinių pietų metu. Žavinga mergina dirbo Washington Times-Herald fotografe, o Kennedis buvo senatorius. Pora susituokė 1953 metais ir vos po kelerių metų Johnas nusprendė pretenduoti į JAV prezidento postą. O Jackie buvo tiesiog tobula antroji pusė - visuomet maloni, besišypsanti, pasitempusi ir savimi pasitikinti moteris, tikra pirmoji ledi.

1957 metais Jacqueline pagimdė mergaitę, vardu Caroline (vėliau ji, kaip ir tėvas, pasuko politikos keliu). Nepaisant visuomenės dėmesio ir juntamo spaudimo, Kennedy šeimos palikuonys savarankiškai kūrė savo gyvenimus ir karjeras. Pati Caroline pagimdė tris vaikus - vyriausiąją Rose (28 metai), Tatianą (27 metai) ir Johną (24 metai). Daugiausiai žiniasklaidos dėmesio susilaukia Rose - jau nuo mažens buvo galima įžvelgti paveldėtus močiutės veido bruožus, o mergaitei augant tie bruožai vis labiau ryškėjo.

Rose Harvardo universitete baigė anglų kalbos bakalaurą, o magistro studijas pratęsė Niujorko universitete. Dabar mergina bando savo jėgas aktorystėje, dažniausiai humoristinio stiliaus serialuose. Pati mergina niekuomet nelygino savęs su garsiąja močiute ir tikina nepastebinti jų panašumo, tačiau prisipažįsta, kad gana dažnai žmonės vertina ne jos gabumus, o faktą, kad ji - pirmosios JAV ledi Jacqueline Kennedy anūkė.

Rose ir Jacqueline Kennedy
Rose ir Jacqueline Kennedy
Vida Press

A post shared by @kennedyshians on Apr 28, 2015 at 9:36am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis