Mergina, su kuria Williamas vos nesudaužė Kate Middleton širdies

Visas pasaulis žino Kate Middleton vardą, tačiau buvo nemaža tikimybė, kad hercogienės titulas ir pats princas Williamas atiteks kitai – Isabellai Calthorpe.

Tarp princo simpatijų buvo ir trumpalaikių susižavėjimų, ir gana rimtų kandidačių užimti Kate vietą. Kalbama, kad rimčiausia dabartinės hercogienės konkurente buvo Jecca Craig, tačiau princo susidomėjimas Isabella taip pat buvo gana rimtas.


2004 metais Kate ir Williamo santykiai dar tik rutuliojosi. Knygos „William and Harry“ autorė aprašo vieną iš pirmųjų rimtesnių santykių dramų tarp princo ir jo mylimosios. Pora kuriam laikui išsiskyrė, kad pasitikrintų savo jausmus ir norą būti kartu. Tačiau Williamas nesnaudė – aktyviai rodė dėmesį kitoms merginoms, kurios pagal savo titulus netgi labiau butų tikusios jam į poras. Dėmesio sulaukusių merginų tarpe buvo ir jauna aristokratė Isabella Calthorpe, netikra Williamo brolio Harry tuometinės merginos sesuo. Aukštuomenėje buvo šnabždama, kad būtent ji galėtų tapti Williamo išrinktąja, juk Isabellos venomis teka paties karaliaus Charleso II kraujas.


Kairėje - Isabella Calthorpe, dešinėje - jos sesuo Cressida Bonas
Kairėje - Isabella Calthorpe, dešinėje - jos sesuo Cressida Bonas
Vida Press


Buvo kalbama, kad Williamas slapta lankydavosi pas Isabellą dar tuomet, kai susitikinėjo su Kate. Esą jo susižavėjimas šviesiaplauke Isabella ir tapo pagrindine skyrybų su Kate priežastimi. Anot knygos autorės, merginos simpatija princui nebuvo itin stipri, tad nesulaukęs norimo atsako Williamas grįžo pas Kate. Tikėtina, kad Kate prašė jo nutraukti ryšius su Isabella, tačiau Isabella buvo ne tik Williamo simpatija, bet ir gera jo pusseserių draugė, tad nepaisant Kate pageidavimų, mergina ir toliau sukiojosi toje pačioje aplinkoje.


Kairėje - Isabella Calthorpe, dešinėje - jos sesuo Cressida Bonas
Kairėje - Isabella Calthorpe, dešinėje - jos sesuo Cressida Bonas
Vida Press


Buvo kalbama, kad jei ne Isabellos noras siekti karjeros, būtent ji dabar būtų vadinama Kembridžo hercogienė. Isabella – profesionali aktorė, labiau garsėjanti teatraliniais darbais, o ne pasirodymais didžiajame ekrane.


2007 metais, kuomet Williamas ir Kate vėl išsiskyrė, princas buvo pastebimas kitos, mūsų jau minėtos Jeccos Craig draugijoje. Isabella tuo metu susitikinėjo su savo būsimuoju vyru – garsaus verslininko ir milijardieriaus Richardo Bransono sūnumi Samu. Isabella ištekėjo 2013 metais, jos vestuvėse dalyvavo ir princesės Beatrice ir Eugenie. 2015 metais porai gimė dukra, o 2017 metais – sūnus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis