Kodėl Camillos vaikai - reti svečiai karališkoje šeimoje

Apie princo Charleso ir Camillos Parker Bowles romaną tikriausiai girdėję visi, bent kažkiek besidomintys karališkosios šeimos gyvenimu.

Tai, kad dabartinė Cornwallo kunigaikštienė ir Welso princas kuria santykius savo sutuoktiniams už akių, visuomenėje kėlė nepasitenkinimą. Romanas buvo tiesiog akivaizdus, mat nepaisydami kalbų, įsimylėjėliai kartu keliaudavo, o princas ir toliau lepino Camillą dovanomis, nors visa šalis tiesiog alpo dėl jo sutuoktinės - princesės Dianos. 


Camilla ir Charlesas
Camilla ir Charlesas
Vida Press


Camilla ir Charlesas kartu buvo daugybę metų. Abu sukūrė šeimas, su savo antrosiomis pusėmis susilaukė vaikų, tačiau taip ir nepamiršo vienas kito. Ištekėjo Camilla gerokai anksčiau nei princas Charlesas - 1973 metais jos sutuoktiniu tapo Andrew Parker Bowles ir jau po metų Camilla pagimdė sūnų Tomą, kurio krikšto tėčiu tapo ne kas kitas, o jos mylimasis princas Charlesas


Camillos sūnus Tomas
Camillos sūnus Tomas
Vida Press


Kalbama, kad paauglystėje kunigaikštienės sūnus turėjo rimtų problemų su narkotikais, todėl tai buvo viena iš priežasčių, kodėl dažnai viešumoje su karališkąja šeima pastebima Camilla nebuvo linkusi viešinti asmeninio savo šeimos gyvenimo. Net jeigu tai ir tiesa, paauglystės problemas Tomui pavyko įveikti – 2005 metais jis vedė ir su žmona augina 2 vaikus. Pats Tomas – ne vieną knygą išleidęs žinomas kulinaras, maisto kritikas ir įvairių kulinarinių projektų teisėjas. 


Camillos dukra Laura
Camillos dukra Laura
Vida Press


4 metais už brolį jaunesnė Camillos dukra Laura sukasi meno srityje – kurį laiką dirbo Londone esančiame Space Gallery, taip pat atidarė savo dailės galeriją Eleven. Laura savo jėgas išbandė ir žurnalistikos srityje – kadaise turėjo savo skiltis tokiuose leidiniuose kaip The Daily Mail ir Tatler. 2006 metais ji ištekėjo ir pagimdė dukrą, o vėliau ir dvynukus. 


Camilla su vaikais - Tomu ir Laura
Camilla su vaikais - Tomu ir Laura
Vida Press


Nepaisant to, kad Lauros ir Tomo mama – hercogienė, oficiali princo Charleso žmona, Camilla niekuomet nesistengė įtraukti vaikų į karališkosios šeimos gyvenimą. Kalbama, kad Camillos ir vaikų santykiai labai artimi, tačiau pamatyti visus kartu viešumoje galima tikrai nedažnai. Galbūt dėl to, kad daugybę metų buvusi karališkosios šeimos šešėlyje, Camilla puikiai žino, kas yra viešumas ir kiek jis kainuoja. 


Panašu, kad Tomas su Laura ir patys nerodo didelio noro įsilieti į karališkosios šeimos kasdienybę. Kaip rytinėje laidoje Good Morning Britain pasakojo Camilla, jos vaikai laiko save įprastais žmonėmis ir labai vertina privatumą, tačiau palaiko šiltus santykius su savo netikrais broliais – princu Harry ir Williamu. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis