Geriausiai ir prasčiausiai atrodžiusios Critics' Choice apdovanojimų žvaigždės

Siūlome pasižvalgyti - įdomiausi Critics' Choice apdovanojimų įvaizdžiai!

Ką tik praūžusiuose Critics' Choice apdovanojimuose netrūko raudonuoju kilimu žengiančių žavingų damų, privertusių aikčioti net griežčiausius stiliaus kritikus. Tačiau buvo ir prašovusių pro šalį garsenybių. Atrinkome TOP 3 daugiausiai pagyrų ir daugiausiai kritikos sulaukusias apdovanojimų žvaigždes.


TOP GERIAUSIAI APSIRENGUSIOS


Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press


Aktorė Charlize Theron savo įvaizdžiu nustelbė visas susirinkusias garsenybes. Sutapimas ar ne, bet praėjusiais metais stilingiausia Critic`s Choise apdovanojimų žvaigžde išrinkta Gal Gadot taip pat vilkėjo metalo blizgesio žemę siekiančią suknią. Kaip ten bebūtų, Charlize pasirinkta Givenchy suknelė atrodė nepriekaištingai. 


Gemma Chan
Gemma Chan
Vida Press


Gemma Chan pasirinko ryškiaspalvę Jason Wu suknelę, kurią Vogue stiliaus apžvalgininkai pavadino „mirtinai dramatiška“. Margas suknelės raštas ir pats siluetas - gana rizikingas variantas, tačiau Gemma pataikė į aukso viduriuką. Kritikams jos įvaizdis patiko!


Allison Janney
Allison Janney
Vida Press


Allison Janney šių metų apdovanojimų ceremonijai pasirinko ne suknelę, o kreminio atspalvio Alberta Ferretti kelnių kostiumą, kuriam prabangos suteikė masyvūs deimantų aksesuarai. Su tokiu įvaizdžiu niekuomet neprašausi pro šalį!


TOP BLOGIAUSIAI APSIRENGUSIOS


Maggie Gyllenhaal
Maggie Gyllenhaal
Vida Press


Aukso spindesys ant raudonojo kilimo visuomet gera mintis, tačiau šį kartą auksinis Maggie Gyllenhaal įvaizdis atrodė tiesiog nykiai. Prabangiai turėjusi atrodyti Prados sunkelė nesuspindėjo visu savo gražumu. 


Our Lady J
Our Lady J
Vida Press


Žalioji Our Lady J kelnių suknelė kritikams įspūdžio tikrai nepaliko, tačiau tokia kritika gerokai supykdė pačią garsenybę. „Aš esu 188 cm. ūgio lytį pakeitusi moteris, kuri sveria 102 kilogramus. Tai buvo vienintelė iš 8 suknelių visame Los Andžele, kuri tiko mano figūrai. Ir būtent dėl to aš ją pasirinkau. Supraskit, dizaineriai nekuria drabužių tokioms moterims, kaip aš!“ - sakė Our Lady J. 


Annie Buck
Annie Buck
Vida Press


Nemažai kritikos sulaukė ir Annie Buck įvaizdis - kritikams nepatiko nei spalvinė suknelės gama, nei medžiagos pasirinkimas, nei pats siluetas. Tačiau daugiausiai kritikos strėlių buvo nukreipta į keistokai atrodančias rankoves, prisiūtas tarsi atsitraukiančios ir užsitraukiančios užuolaidos. 


Žemiau esančioje galerijoje pamatysi daugiau vakaro viešnių ir jų pasirinktų raudonojo kilimo įvaizdžių. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis