Išskirtiniai žvaigždžių įvaizdžiai Fashion Awards 2018 apdovanojimuose

Madinga, o gal kiek keistoka? Gražu, bet neįprasta? Siūlome pažiūrėti, kuo Fashion Awards 2018 apdovanojimuose puošėsi žvaigždės.

Tai, kas atrodo kitaip, nebūtinai yra blogai, tiesa? O kitokių įvaizdžių prieš kelias dienas vykusiuose Fashion Awards 2018 apdovanojimuose tikrai netrūko. Išsiskirti norinčios damos rinkosi ryškias spalvas, neįprastas formas ir tekstūras, tačiau netrūko ir klasikos mylėtojų. 


Puikiu stiliumi išsiskirianti Victoria Beckham mados renginiui pasirinko visiškai neišskirtinę suknią, tačiau būtent tai ir tapo jos išskirtinumu bendroje masėje - paprasta elegancija, su kuria niekada neprašausi. Suknelė - pačios Victorios kūrinys iš naujausios jos kolekcijos (kaina - 1795 eur.)

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Tačiau ne visų damų įvaizdžiai buvo suprasti. Bene daugiausiai dėmesio sulaukė Paloma Faith - drąsesni tai pavadino „nesėkmingu bandymu sugrįžti į vaikystę“. Tačiau tie, kurie jau yra matę ankstesnius dainininkės įvaizdžius, per daug nenustebo - ekstravagancijos ir savitumo jai tikrai netrūksta.

Paloma Faith
Paloma Faith
Vida Press

Atrinkome tau daugiausiai dėmesio sulaukusius įvaizdžius - ir išliaupsintus, ir negailestingai sukritikuotus. Viską sudėjome į žemiau esančią nuotraukų galeriją, o vertinti paliekame tau!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis