Į viešumą išlindo princesės Beatrice romanas su išsiskyrusiu multimilijonieriumi

Nespėjome pilnai aptarti princesės Eugenijos vestuvių, kaip pasigirdo kalbos apie naujas karališkąsias vestuves. Kol kas viskas tik gandų lygmenyje, bet... Nėra ugnies be dūmų, tiesa? 

The Sun praneša, kad dar viena karalienės Elizabeth II anūkė susirado rimtą širdies draugą. Anot šaltinių, princesė Beatrice susitikinėja su multimilijonieriumi Edoardo Mapelli Mozzi. Šaltiniai sako, kad draugystė rimta, mat princesė mylimąjį jau spėjo supažindinti su tėvais. 


Princesė Beatrice
Princesė Beatrice
Vida Press


Edoardo Mapelli Mozzi
Edoardo Mapelli Mozzi
Vida Press


„Jų santykiai vystosi taip greitai, kad niekas nenustebs, jei netrukus bus paskelbta apie sužadėtuves. Gali būti, kad vestuvės vyks jau 2019 metais!“ - sako tie patys šaltiniai. 


Ką gi, lauksime tolimesnių naujienų. Gera žinia ta, kad priešingai nei princui Williamui ar princui Harry, princesei Beatrice nereikės gauti karalienės sutikimo - pagal naujausias taisykles, palaiminimą santuokai privalo gauti tik pirmi 6 pretendentai į sostą. Gali būti, kad karalienė nebus labai patenkinta, mat princesės išrinktasis kartą jau buvo vedęs ir iš pirmos santuokos turi sūnų. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis