Beprotiški žvaigždžių reikalavimai, kurie nustebina net ir viską mačiusius

Kai esi pasaulinio lygio žvaigždė, koncertų organizatorių gali reikalauti toli gražu ne tik kokybiškos garso aparatūros. Yra įžymybių, kurios pageidauja tik patogaus ir jaukaus viešbučio kambario su pusryčiais, o štai dainininkės Celine Dion reikalavimų sąrašas sudarytas iš 67 puslapių…

Be abejonės, tokie sąrašai - griežtai konfidencialūs, tačiau retkarčiai prasprūsta į viešumą. Siūlome paskaityti, ko yra pageidavusios garsiausios pasaulio žvaigždės.

Celine Dion

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Štai tik keletas reikalavimų iš milžiniško aikštingosios Celine Dion reikalavimų sąrašo. Be išimtinai tik prancūziškos rūšies vyšnių ir eilės smulkmeniškų pageidavimų sienų spalvai ir šiaip interjerui, Celine reikalauja, kad jos persirengimo kambaryje būtų lygiai 73° F (22,77° C), o automobilių stovėjimo aikštelėje tilptų 20 vilkiko priekabų, 10 autobusų, 3 išnuomoti limuzinai ir 2 darbuotojų mikroautobusai. Negana to, šalia garsiosios dainininkės privalo būti fizioterapeutas ir geriausias stomatologas, kurie niekur negali atsitraukti, kaip ir dar vienuolika apsauginių.

Jennifer Lopez

Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Temperamentingoji Lotynų amerikietė net piršto nepajudins, jei organizatoriai nepažadės įgyvendinti visų beprotiškų jos pageidavimų. Viename reikalavimų sąraše buvo keistas punktas: jai iš paskos turėjo vaikščioti žmogus, kuris purkštų Chanel kvepalus „Gardenia”. Be to, viešbučio kambaryje ir grimerinėje turėjo būti tik juodos – baltos spalvos baldai ir palaikoma tam tikra oro temperatūra, kurią ji apskaičiuoja laipsnio tikslumu. Padavėjai arbatą Jennifer puodelyje maišyti privalėjo tik prieš laikrodžio rodyklę, o pusryčiams žvaigždei buvo privalu patiekti blynelius su juodaisiais ikrais. Kartą Jennifer užsimanė pasiklausyti muzikos ir pareikalavo parūpinti jai ausines, inkrustuotas deimantais.

Štai ir Indijos renginių organizatoriai turėjo galimybę įsitikinti, kad įtikti žvaigždei ne taip ir paprasta. Be paprastesnių pageidavimų, vadybininkas pareikalavo parūpinti dainininkei asmeninį lėktuvą ir apmokėti viešbutį visai komandai. Stilistai, šokėjai, asistentai, asmeninis virėjas... Komanda tikrai nemenka! Indams tai pasirodė pernelyg brangu ir seksualiąją Jennifer jie iškeitė į reperį Pitbull.

P. Diddy (Sean Combs)

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Savo reikalavimais P. Diddy nelabai atsilieka nuo scenos divos ir buvusios savo draugės Jennifer Lopez. Kad reperis liktų patenkintas, vieniems renginio organizatoriams teko parūpinti jam prabangų „Maybach“ automobilį su neperšaunamais stiklais ir prezidentinį viešbučio kambarį. Kambaryje ir grimerinėje privėlo būti lygiai 204 rankšluosčiai, 20 kvapnių muiliukų, 2 buteliai konjako ir 2 buteliai „Veuve Clicquot“ šampano. Visuose kambariuose, tame tarpe ir vonioje, privalėjo stovėti baltų skintų gėlių kompozicijos, kurias būtina buvo keisti 2 kartus per dieną. Šalia dainininko visuomet turėjo būti patarnautojai, kurie galėtų pataisyti kaklaraištį ir palaikyti virš galvos brangųjį skėtį iš krokodilo odos.

Beyonce ir Jay–Z

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Viena iš turtingiausių šou pasaulio porų pripratusi prie didžiulės prabangos. Pradedant nuo to, kad pasivažinėjimui mieste jiems būtinas 10 juodų šarvuotų „Mercedes“ klasės automobilių kortežas, liukso klasės apartamentai ir visa galybė gerai apmokyto aptarnaujančio personalo. Pietauja žvaigždės tik iš sidabrinių ar rytietiško porceliano indų, o iš delikatesų būtinai turi būti patiektas čilietiškas ešerys su alyvuogėmis ir plekšnė citrinų padaže. Viešumą išvydusiame Jay–Z pageidavimų sąraše buvo gana kuklūs reikalavimai: kad jam būtų pateikta rankas dezinfekuojanti priemonė, keturi degtinės ir tekilos buteliai, taip pat organinė duona ir Alpių medus. Viešbučio kambario ir grimerinės baldai griežtai suderinti. Beyonce’s reikalavimų sąraše – balti kilimai, odiniai krėslai, baltos spalvos gėlių su pašalintais kuokeliais kompozicija. Oro temperatūra patalpose turi būti nei žemesnė, nei aukštesnė nei 26 laipsniai, nes dainininkės įsitikinimu, menkiausias temperatūros svyravimas būtų žalingas jos veido odos spalvai.

Madonna

Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Pop muzikos karaliene Madonna gali būti vadinama ne tik dėl savo muzikinių pasiekimų, bet ir dėl tikrai karališkų reikalavimų. Vykdama į koncertinius turus, Madonna iškelia tokius sunkiai įgyvendinamus reikalavimus, kad neretai organizatoriams net plaukai šiaušiasi. Žvaigždė pageidauja prezidentinio kambario, aplink kurį turi tvyroti absoliuti tyla – jei kas nors ją sutrikdytų, Madonna pasilieka teisę už sudarytus nepatogumus pareikalauti piniginės kompensacijos. Dainininkės kambarius turi puošti baltos orchidėjos, trys Kabalos žvakės ir Negyvos jūros druska kojoms, o po kiekvieno žvaigždės apsilankymo tualete, personalas privalo pakeisti unitazo dangtį. Madonna reikalauja 20 telefono linijų, sužymėtų šiukšliadėžių atliekų išrūšiavimui, taip pat visada po ranka ji turi turėti 25 buteliukus specialaus „Kaballah“ vandens. Be to, milžiniškai žvaigždės komandai taip pat numatytas aptarnavimas: visą parą veikiantys viešbučio barai ir restoranai, kuriuose muzikantai ir šokėjai galėtų lankytis apsirengę nors ir sportinėmis kelnėmis, tai yra nesilaikant aprangos kodo.

Milla Jovovich

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Keliaudama į savo tėvynę – Ukrainą, savo reikalavimais Milla nuoširdžiai nustebino renginio organizatorius. Į grimo kambariuką ji užsisakė ne kokio prabangių gėrimų ir sumuštinukų su ikrais, o vietinio šampano, dėžutę „Vakarinis Kijevas“ saldainių ir ukrainietiško konjako. Nedideli didelės žvaigždės reikalavimai!

Robbie Williams

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Vienas iš garsiausių atlikėjų, priešingai, nei jo kolegos, įprastai nekelia pernelyg išpūstų ir sunkiai įgyvendinamų reikalavimų. Tačiau tai nereiškia, kad vardan žvaigždės įgeidžių organizatoriams netenka paprakaituoti. Štai kas buvo nurodyta viename iš sąrašų: kiekviename kambaryje, netgi tualete ir vonioje, Robbie nori turėti po televizorių, kad bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje galėtų žiūrėti savo mėgstamus muzikinius bei sporto kanalus. Tikriausiai vien tam, kad žiniasklaida turėtų apie ką kalbėti, kas kartą Robbie prašo pastatyti Bonzai medelį, 4 pelenines ir televizijos laidų vedėjo Bobo Holnesso nuotrauką. O kartą muzikantas nusprendė, kad tiesiog negali apsieiti be gyvos bezdžionėlės, kurios organizatoriams teko ieškoti po visą miestą. Vienintelis dalykas, dėl kurio dažnai kyla problemų, tai Robbie rūkymas: dūmą jis traukia ten, kur tik nori, nepaisydamas jokių draudimų.

Marilyn Manson

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Ekscentriškasis Marilyn Manson gali išgąsdinti ne tik savo išvaizda, bet ir reikalavimų sąrašu. Laikai, kuomet Mansonas reikalaudavo atsiųsti į jo kambarį „pliką prostitutę be priekinių dantų“ jau praeityje, tačiau reikalavimų vis dar liko. Dainininkas negali pakęsti šiltų patalpų, todėl oro kondicionierių visuomet atsuka iki maksimalaus šaldymo, o į kambarius užsisako 20 kilogramų ledukų. Ir dar... Tikriausiai jau visi koncertų organizatoriai žino, kad Mansono „privalo būti“ sąraše visuomet yra guminukai. Ne bet kokie, o tik Haribo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis