Prisimeni šią mielą mergaitę? Pasižiūrėk, kaip ji atrodo dabar

Vos dvejų metukų Aira Brown akimirksniu tapo visos Amerikos numylėtine - tos putlios lūpytės, didelės akys ir neįtikėtinai ilgos blakstienos pakerėjo milijonus! Airos tėvai laiko veltui nešvaistė - mažylė nuolatos dalyvaudavo gražiausių vaikų konkursuose ir nuo pat mažų dienų reklamavo vaikams skirtas prekes. Tik kol vieni aikčiojo dėl neįprasto mergaitės grožio, kiti piktinosi neatsakingu tėvų elgesiu - vos kelerių metukų sulaukusi mergytė buvo leidžiama į soliariumus, kad oda įgautų gražų rusvą atspalvį, plaukai buvo šviesinami dažais, o veido bruožai ryškinami kosmetika.

Tėvai tikina, kad jų dukra nuo pat mažens mėgo maivytis ir pozuoti prieš kamerą, todėl jie tik padėjo dukters pomėgiams realizuotis, bet nevertė jos dalyvauti konkursuose ir dirbti nuo mažų dienų. Vis tik ne visiems atrodė priimtina, kad iš mažos mergaitės bandoma padaryti gyvą lėlę - dirbtinis įdegis, kosmetika, šukuosenos... Pradėta vis garsiau kalbėti apie Amerikoje itin populiarių vaikų grožio konkursų daromą žalą, juk natūralumo ten praktiškai nerasta.

Nepaisant visos kritikos, norinčiųjų, kad būtent Aira pristatytų jų produktus, tikrai netrūko. Tarp garsiausių užsakovų galima pamatyti tokius žinomus vardus kaip TuTu Cute Bowtique, Alexandria Olivia, Our Cute Babies...

Dabar Airai - 8 metai ir ji sėkmingai tęsia savo karjerą. Ji turi savo facebook puslapį, Instagramą ir Youtube kanalą, kuriame bendrauja su gerbėjais. Beje, netrukus pasirodys ir filmas, kurio pagrindine heroje taps... žinoma, Aira.

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on May 15, 2017 at 10:46am PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on May 25, 2017 at 6:02pm PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Nov 3, 2016 at 10:03am PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Oct 17, 2016 at 1:25pm PDT

A post shared by Aira Marie (@airabrown) on Aug 6, 2016 at 11:22pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis