Į viešumą lenda intymios Kim Kardashian istorijos - buvęs mylimasis nusprendė pasipasakoti

(1)

Apie Kim Kardashian visas pasaulis išgirdo 2007 metais, paviešinus jos ir dainininko Ray J sekso juostą. Praėjo daugiau nei 10 metų, pikantiška istorija jau seniai apdulkėjo ir prarado savo aktualumą, bet Ray J nusprendė pakurstyti aistras ir papasakojo keletą intymių faktų iš tuometinių laikų.

„Mudu su Kim smagiai leidome laiką rengdami maratonines sekso sesijas, - apie intymaus gyvenimo ypatumus pasakojo Ray J. - Ji nemėgo būti suprakaitavusi, todėl jei taip nutikdavo, Kim sustodavo vien tam, kad pasitaisytų savo makiažą“. Užtai mamos skambučiai seksui nė kiek nesutrukdydavo - jei skambindavo mama, įprastai Kim atsiliepdavo pačio veiksmo įkarštyje.


Kaip pasakoja buvęs mylimasis, Kim visuomet labai rūpinosi tuo, kaip atrodo, tad sekso metu net apšvietimas turėjo būti parinktas teisingai, kad tame apšvietime ji atrodytų kuo geriau. Dvejus metus su Kim draugavęs dainininkas taip pat tikino, kad apie audringą Kim būdą daug ką pasako ir jos paslaptingoji raudona Luis Vuitton skrynia, kurioje realybės šou žvaigždė laikė visą savo sekso žaisliukų kolekciją. 


Žemiau - Kim nuotraukų galerija iš tų laikų, kuomet po sekso skandalo ji tapo pasauline garsenybe.Kodėl Ray J, kurio karjera šoktelėjo būtent paviešinus sekso įrašą su Kim Kardashian, nusprendė prabilti praėjus daugiau nei 10 metų - nežinia. Matyt, kitais būdais atkreipti į save dėmesį tiesiog nepavyko. Beje, kalbėdamas apie Kim, Ray J pabandė užkabinti ir dabartinį jos vyrą Kanye Westą. Pareiškęs, kad visai nesigaili dėl skyrybų su Kim, Kanye adresu jis vis tik leptelėjo: „Bet aš buvau su ja pirmas“. Nei Kim, nei Kanye Westas tokio elgesio ir paviešintų pikantiškų istorijų kol kas nepakomentavo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis