Pikantiški kadrai: garsiosios Coco paauglystėje tikrai nepažintum

Jei Coco Austin vardas tau nieko nesako, bent kelias prašmėžavusias nuotraukas internete tikrai esi mačiusi. Šios įspūdingų formų moters tiesiog neįmanoma nepastebėti!

Coco, priešingai nei kai kurios kitos žvaigždės, neketina slėpti savo paauglystės nuotraukų. „Čia aš, 14 metų liekna mergaitė. Tuomet dar nepriėmiau savo moteriškosios pusės, bet velniai rautų, visuomet turėjau nuostabius ilgus plaukus... Auginau juos iki sėdmenų. Niekada nenaudojau kokio nors specialaus šampūno ar balzamo. Tiesiog leidau jiems augti. Ši nuotrauka daryta prieš 25 metus. Man patinka tie per dideli šilkiniai marškiniai... Laikai pasikeitė! P.S. prisiminkit, kad čia aš dar vaikas... Visuomet suklaidindavau žmones savo brandžia išvaizda“. Pati Coco prisipažįsta pas plastikos chirurgus pasitobulinusi tik krūtis, tačiau visas kitas jai primetamas operacijas griežtai neigia. Prieš keletą metų Coco netgi paprašė garsaus plastikos chirurgo ją apžiūrėti prieš kameras ir įvertinti, ar taip dažnai aptarinėjami įspūdingų formų sėdmenys iš tiesų yra natūralus. Chirurgas patvirtino, kad implantų sėdmenyse nėra, tačiau apie galimas riebalų injekcijas neužsiminė nė žodeliu. 


Prieš kurį laiką savo Instagram paskyroje Coco pasidalino dar viena nuotrauka, kurioje ji, tuomet dar 18-metė, pozuoja pirmajam žurnalo viršeliui.  Žemiau esančioje galerijoje gali pažiūrėti, kaip dabar atrodo garsioji Coco Austin! Lyginant su ta 14-mete mergaite, kaip diena ir naktis. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis