Internete pasklido slaptos erotinės Kendall Jenner nuotraukos

Kadaise Kendall buvo vadinama droviausia iš Kardashian seserų, tačiau šį kartą drovumo nė lašo!

Erotinės Kendall Jenner nuotraukos antradienio naktį pasklido po socialinius tinklus. Nuotraukos labai atviros ir skirtos garsaus fotografo Russello Jameso knygai „Angels“, kuri turėtų pasirodyti artimiausiu metu. Pats fotografas tikina, kad leidimo publikuoti nuotraukas niekam nedavė ir nežino, kaip jos pateko į interneto platybes, tačiau prie reklaminių triukų jau pripratę skaitytojai abejoja, ar tai tiesa. Tokia reklama, kokią šiomis dienomis gavo būsimoji Russello knyga, kainuotų milijonus! O čia tereikėjo paviešinti keletą nuotraukų ir prašom - žiniasklaida trimituoja visais įmanomais kanalais. 


Twitter tinkle pasipylė daugybė komentarų, kritikuojančių pernelyg liekną Kendall figūrą. „Pažiūrėjau nuotraukas ir pasigailėjau... Ji tokia lieknutė, sesutei reikėtų pavalgyti“, „Kodėl ji tai daro? Skeletas!“ - rašė komentatoriai. 


Pati Kendall, kuri šiuo metu metu dalyvauja Niujorko mados savaitėje, niekaip nepakomentavo šio incidento. Jos spaudos atstovas taip pat kol kas tyli, kaip ir visas Kardashian merginų klanas. 


KELIAS PAVIEŠINTAS, BET RETUŠUOTAS NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI PASPAUDUSI ČIA.



Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis