Kate Upton: įgimtas seksualumas - mano prakeiksmas, atidaręs duris į garsenybių pasaulį

Modelis Kate Upton birželio 10 d. švenčia 25-ąjį gimtadienį. Merginai, rodos, po kojomis krinta visas pasaulis, tačiau ji savo populiarumą vadina dirbtiniu, nes jei ne išvaizda, greičiausiai nieko nebūtų.

Gražuolė Kate Upton šiandien lyginama su mūsų laikų Marilyn Monroe: dailus veidelis, geidulinga figūra, šviesūs plaukai, fantastiška šypsena ir žaisminga asmenybė, traukianti aplinkinius it magnetas. Jei ne optimistiškas Kate būdas, greičiausiai ji jau seniai būtų atsisakiusi manekenės ir aktorės karjeros.

Pasirodo, merginai dar pačioje pradžioje buvo tiesiai šviesiai pasakyta, kad dėl savo išvaizdos ji visuomet liks tik viršelių lėlyte, pozuojančia mažyčiais bikiniais.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on Apr 12, 2017 at 8:11pm PDT

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on Feb 24, 2017 at 6:12am PST

Vida Press nuotr.

Taip sakę iš vienos pusės neklydo, iš kitos kiek persistengė. K. Upton yra dalyvavusi ne vienų garsių mados namų pristatymuose, tačiau didžioji dalis jos darbų vis dėlto susiję su seksualumo demonstravimu.

Mergina sulaukė neįtikėtino dėmesio po kanale "Youtube" išplatinto vaizdo įrašo. Čia jos šokį "Cat Daddy" nufilmavo fotografas Terry Richardsonas, be abejo traukos objektu tapo kukliu bikiniu pridengtas kūnas. Iš pradžių šis šis vaizdo įrašas buvo užblokuotas kaip netinkamo turinio medžiaga - pernelyg seksuali. Tačiau po antrojo įkėlimo šokis liko sklandyti interneto platybėse, jį peržiūrėjo jau per 26 mln. žiūrovų.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on Sep 2, 2016 at 10:49am PDT

Vida Press nuotr.

Kate pirmasis bandymas tapti "Victoria's Secret" angelu buvo nesėkmingas. Nors gana keista, juk angelų gretose bene seksualiausios pasaulio merginos! Visgi tuomet K. Upton išvaizda buvo prilyginta vulgariai. Modelių atrankos vadovė Sophia Neophitou-Apostolou tėškė be gailesčio: "Mes niekada nepriimsime Kate į angelų gretas, ji panašesnė ne į profesionalų modelį, o trečiaeilę žvaigždutę, futbolininko žmoną. Išbalinti plaukai ir tas dailus veidelis... tokias moteris tiesiog perka turtingi vyrai. Mums reikia modelių." Tačiau tai išgirdusi Kate nepasidavė, po kelių bandymų ji galiausiai tapo vienu "Victoria's Secret" modelių.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on Feb 14, 2017 at 9:53pm PST

SIPA/Scanpix nuotr.

10 faktų, kurių nežinojai apie Kate Upton:

1. Kate - tikrų tikriausia paplūdimio mergaitė, ji užaugo Floridoje.

2. Manekenės prosenelis buvo vienas iš buitinės elektros prietaisų gamintojos "Whirlpool" įkūrėjų. Dabar tai milijardais vertinamas verslas iki šiol pildantis šeimos kišenes.

3. Kate puikiai jodinėja, yra ne vieno čempionato laureatė.

4. Karjerą mergina pradėjo maždaug prieš 10 metų, jau pirmąją dieną ją pasamdė modelių agentūra "Elite Model Management".

5. Mėgstamiausia merginos spalva - geltona.

6. Iš pradžių dėl gamtos padovanoto seksualumo mergina jautėsi labai nejaukiai, tačiau su laiku suvokė, kad savo potencialą ji gali išnaudoti Holivude. Pamažu Kate tapo seksualumo simboliu. Deja, iki šiol ji yra gavusi tik ganėtinai paviršutiniškas / lengvo turinio kino juostų roles.

7. Dėl savo išvaizdos Kate buvo sunku susirasti tikrai mylintį ir ja nuoširdžiai besidomintį vyrą. "Dauguma, su kuriais susipažindavau, norėdavo tiesiog manimi pasimėgauti, jaučiausi tarsi vedusių ar netrukus ketinančių vesti vyrų paklydimo arba paskutiniosios viengungystės lėlyte. Neatsirado nei vieno, kuris butų į mane žiūrėjęs kaip į tikrą savo moterį - būsimą žmoną."

8. 2013 m. Kate Upton "Style Awards" rengtuose apdovanojimuose buvo paskelbta metų modeliu.

9. Merginos ūgis - 1,78m, svoris - apie 64 kg.

10. K. Upton turtas šiandien vertinamas apie 20 mln. dolerių.

Daugiau Kate nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis