Žvaigždės be stilistų: kaip realybėje atrodo Ariel Winter - serialo „Moderni šeima“ žvaigždė

Šios savaitės žvaigždė - Ariel Winter!

Aktorei Ariel Winter pastaraisiais metais dėmesio tikrai netrūko. Žiniasklaidoje ne vieną mėnesį buvo aptarinėjamas tuomet 17- metės Ariel sprendimas susimažinti krūtis. Mergina pasakojo, kad sulaukus 15 metų jos krūtinė jau buvo F dydžio, o turint omeny, jog Ariel ūgis - vos 154 cm... Rasti tinkamo dydžio drabužius tikrai nėra lengviausia užduotis. O kur dar nuolatiniai nugaros bei kaklo skausmai! Be to, Ariel prisipažino, kad dėl jos kūno linijų režisieriai nustojo siūlyti jai paauglių vaidmenis, taigi tai buvo dar vienas postūmis pagaliau ryžtis krūtų mažinimo operacijai.  


Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Presa nuotr.


Tačiau kalbos nenutilo ir po operacijos. Tik šį kartą buvo aptarinėjamas kardinaliai pasikeitęs aktorės stiliaus pojūtis. Jauna mergaičiukė užaugo ir pradėjo vilkėti gerokai atviresnius drabužius, nei iki tol. Iš spintos dingo liemenėlės, o šortai nutrumpėjo taip, kad ėmė švysčioti užpakaliuko žandukai. Dėl savo stiliaus Ariel ne kartą susilaukė mados kritikų strėlių bei ne itin teigiamų atsiliepimų iš gerbėjų pusės. 


Tad šios savaitės „Žvaigždės be stilistų“ rubrikoje - aktorė Ariel Winter ir jos kasdienis įvaizdis. Vertinti paliekame tau!


(Visas nuotraukas pamatysi paspaudusi ant galerijos)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis