Ups... Iškrito! Nicki Minaj koncerto metu nesuvaldė savo krūtinės

Didelė krūtinė ir labai jau kuklūs (savo dydžiu) drabužėliai - dainininkė Nicki Minaj žino, kaip atkreipti į save dėmesį! Tik šį kartą suvaldyti savo apvalumų nepavyko. 

Nicki Minaj pasirodymai visuomet labai intriguojantys, tačiau šį kartą festivalyje „Made in America“ susirinkę gerbėjai galėjo pamatyti kur kas daugiau, nei tikėjosi. Mini suknelė, kuri ir taip vos ne vos dengė visas grožybes, slystelėjo į šoną ir atidengė Nicki krūtinę. Dainininkė nepasimetė ir greit ištaisė situaciją. Video kaip mat pasklido po internetą ir susilaukė daugybės peržiūrų bei komentarų. Vieni gyrė dainininkę dėl profesionalumo ir sugebėjimo greitai susiorientuoti, kiti stebėjosi aplinkinių naivumu ir tikino, kad šis netyčiukas buvo iš anksto suplanuotas. 


O taip tikrai gali būti, nes šie metai Nicki Minaj ne patys lengviausi. Atlikėjos reitingai gerokai smuktelėjo žemyn. Šiaurės Amerikoje Nicki teko atšaukti suplanuotą turą, nes bilietai į koncertus buvo perkami labai vangiai. Gal dainininkė nusprendė visus įtikinti, kad jos koncertuose tikrai yra ką pamatyti? 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis