Kiek už naktį su vyrais gauna skandalingoji Anastasija Voločkova

Kalbos apie tai, kad visame pasaulyje garsi Rusijos baleto šokėja Anastasija Voločkova nevengia susitikinėti su vyrais už pinigus, netyla jau senokai. 

Rusijos elito tarpe gandų apie Anastasijos asmeninį gyvenimą niekada netrūko, o ir pati balerina nevengia provokacijų, drąsiai demonstruodama savo kūną socialiniuose tinkluose. Senokai kalbama, kad už prabangų savo gyvenimą Anastasija gali padėkoti turtingiems klientams, mokantiems pinigus už jos teikiamas seksualines paslaugas. 


Instagram


Pirmasis apie tai garsiai prabilo agentūros „Maskvos žvaigždės“ direktorius. Jis patvirtino, kad pats yra organizavęs žvaigždės „vakarienes“ su verslininkais, o už praleistą laiką Anastasija prašydavo 15 000 eurų. 


Dabar tą pačią informaciją patvirtino ir buvęs balerinos vairuotojas. Vienoje televizijos laidoje jis pasakojo, kad dažnai veždavo Anastasiją į panašius susitikimus, o tuomet gautus pinigus turėdavo nunešti į banką. Anot vairuotojo, dabar garsiosios balerinos reitingai šiek tiek krito, tad ir suma sumažėjo: vietoj 15 000 eurų Anastasija prašo 15 000 dolerių, tačiau kai kurie klientai noriai sumoka ir didesnes sumas. 


Instagram


Pati Anastasija dėl tokių kalbų nesuka sau galvos ir neišsisukinėja. Anot jos, tokių vakarienių metu ji aptarinėja paramos kontraktus labdaringiems koncertams, o jei po to ir miega su tais vyrais, tai ne dėl pinigų, o dėl abipusės simpatijos.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis