Ką apie intymius Meghan ir princo Harry santykius sako ekspertai

Harry ir Meghan santykius aptarinėja ne tik milijonai žmonių visame pasaulyje, bet ir skirtingų sričių specialistai. Į spaudoje nuolatos pasireiškiančių psichologų ir chiromantų gretas stojo ir seksualinės srities specialistai. 

Interneto platybėse jau ne kartą aptarinėtas poros įprotis laikytis už rankų. Vieniems tai atrodo labai miela, kitus netgi erzina, mat karališkosios šeimos nariams, pagal visas etiketo normas, viešumoje reikėtų elgtis santūriau. Vis tik Meghan ir Harry šių taisyklių paiso tikrai ne visada. 


O ekspertai vieningai tikina: rankos išduoda daugiau, nei žodžiai! Kūno kalbos specialistai atkreipė dėmesį, kad dažniausiai dominuojanti (laikanti) ranka būna Harrio. Seksologai atkreipia dėmesį, kad tai tai išduoda princo polinkį vadovauti ne tik santykiuose, bet ir lovoje. 


Tuo tarpu Meghan mėgsta įsikibti į vyro ranką abejomis rankomis. Norėtųsi sakyti, kad prie tokio dėmesio dar nepratusi Meghan taip ieško vyro paramos ir padrąsinimo, tačiau ekspertai nusiteikę ne taip romantiškai. Anot jų, tokiu elgesiu hercogienė nevalingai parodo, kad Harry priklauso tik jai vienai.


Santykių ekspertė Terri Orbuch pastebi dar vieną porai būdingą dalyką: „Dauguma žmonių net ir būdami minioje stengiasi pasilikti aplink save bent 30 cm. asmeninę erdvę. Jeigu prisileidi žmogų arčiau - tai jau intymumas. Princas Harry ir Meghan dažniausiai stovi prie pat vienas kito, liesdamiesi pečiais. O tai tikrai geras ženklas, kalbant apie intymius jų santykius miegamajame.“


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis